nor 2 nand

Diskuze k Images E2 Vitamin NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

nor 2 nand

Příspěvek od vitamin »

chcem sa spytat že ktora verzia softu mimo tej od sapra by sa dala použit do vitaminu s pamatou bez usb .ta hyperion 3 od steinera by sa dala dat do primača a ak tak akym sposobom.či by stačilo tu verziu dat na kluč a potom stiahnut do primača alebo to nejde.lebo ta verzia je zatial najlepšia.nechyba tam nič.tam sa aj usb inicializuje bez problemov a neni problem ani s mgcamom.tato verzia neni dokončena ako treba.aj oscam semtam vypadne.v hyperion 3 to bolo ok.ak by sa prerobila ta verzia hyp.3 pre sapro bolo by to ok.moje postrehy a napad su zatial taketo.ak niekto vie tak nech poradi či by ta verzia mohla byt namiesto tej nor sapro .diky za rady .vitamin


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: nor 2 nand

Příspěvek od grantec »

no - asi si si nidky nedal top v konzole.
ale verzia sapro sa ide zas robit.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: nor 2 nand

Příspěvek od Steiner »

Ak máš Vitamin s pamätou NAND tak nemáš čo riešiť, sapro verziu do nand a na usb čokolvek iné, napr. aj pkt.
a si vysmiaty
Predpokladám že týmto spôsobom bude riešený aj predaj nových boxov s NAND.
Ďalšia vec je to že NAND = 256MB, Image od Steinera = 512MB :D , dalo by sa, ale okresať to tak že to už nebude ono. Matematika nepustí. :D


„Cross of Iron“
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: nor 2 nand

Příspěvek od vitamin »

chcel by som sa podakovat firme sapro cz za ochotu a čas za montaž nand pamati a kondika na hd.možem to odporučit každemu kto zažil problemy s usb.diky za všetko praje celemu kolektivu sapro cz vašnivy fanda e2 a značky sat.vitamin.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NOR“