Přehrávání videa

Diskuze k Images E2 Vitamin NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
smistr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2013, 15:27

Přehrávání videa

Příspěvek od smistr »

Ahoj. Mám dva přístroje Showbox VITAMIN 5000 HD E2 NOR - Jeden běží bez problémů, ale druhý má problém s přehráváním videí. Už jsem zkoušel snad všechno(PKT, SAPRO), video jde tak 2min nejdřív vypadne zvuk a pak se to celé kousne, pomůže pouze vzadu vypnout. Porovnával jsem je a jsou stejný kromě toho že jeden je revize 1.1 a druhý 1.2. Už nevím co s tím. Děkuji za každou radu... :?:


Uživatelský avatar
polomarko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 185
Registrován: 28 led 2011, 18:29

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od polomarko »

Robi ti to ten starsi? A ine problemy memas? napr. praskanie zvuku, zaseknutie boxu, samovolne restarty....


Vitamin 5000HD, HDBOX 9150+, 19,2E / 23,5E / 0,8W / 39E, Skylink ICE
smistr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 06 led 2013, 15:27

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od smistr »

Ne právě že ten novější.. ten starší je v pořádku(zelená smrt pouze nepravidelně třeba v archivu). Na obou je doplněn kondík, naprosto stejný soft a stejná fleshka. Zkoušel jsem i ext2 tam jsem zaseknutí nepozoroval. Ještě jsem si všiml, že na tom starším mám jiný bootloader(nevím jestli to není tím).


Domin1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2010, 22:18

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od Domin1 »

mam ten isty s prehravanim videa, skusal som rozne HDD a to iste, film bezi niekedy 10 min. niekedy aj cca 45min. a potom vypadne zvuk a uz mi ostava len vypinac na zadnej strane. mam tam tuto verziu od steinera VitaminE2_PKT-H3_fat32_usb_Steiner_20140323.rar


Uživatelský avatar
radkoslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 31 pro 2012, 14:30

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od radkoslav »

Ahojte, mam tiez ten isty problem s poslednym Vitaminom, ktory mi zostal. Skusil som zmenit uplne vsetko vratane bootloadera... Mam pocit, ze je to nejaka HW zavada. Snad niekto na nieco pride ;-)


Showbox VITAMIN 5000HD E2 + GI Xpeed LX3, DiseqC 13°E, 19,2°E, 23,5°E a 28,2°E, FTE AL 105cm
Domin1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2010, 22:18

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od Domin1 »

Pri testovani po par dnoch som spozoroval ze zvuk akokeby sa samovolne prepinal na priestorovy a spat, zo zaciatku to robilo len minimalne ale po cca 5 dnoch sa to zacalo stupnovat. Dalsiu vec co som spozoroval ze obraz sa mi zacal rozmazavat a robit pasy. Vitamina mam pripojeneho cez HDMI k TV.


Domin1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 srp 2010, 22:18

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od Domin1 »

Dnes rano ma opat cakalo mile prekvapenie, na prijimaci bezali len volne kanaly, restart oscamu nepomohol, kartu vidi ale obraz ostava cierny. Vyskusal som vsetko mozne ale stale tma, dokonca ani skzlink nejde v emu.


Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od pilgrim »

Tak ja mam ten isty problem iba s tym ze zvuk mi ide cca 15 sekund a obraz tak 2 minuty. Mne sa zda tento problem velmi podobny z problemom zamrzania HD programov blizsie info:

http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=223&t=56280

Takze repas v SAPRE by to mal vyriesit.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od pilgrim »

No tak sa vratil box zo sapra pripojil som disk a je to presne to iste. Pustim hociaky film z USB disku a zvuk ide cca 2 sekundy a obraz tak 2 min. Potom uz len vypinac vzadu nic nepomoze. Je to isto chyba softu lebo na origo softe mi 100 % bezalo. Ja si myslim ze toto proste Vitamin nezvladne a treba dokupit dalsi media player alebo vymenit box.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
Uživatelský avatar
radkoslav
Nováček
Nováček
Příspěvky: 85
Registrován: 31 pro 2012, 14:30

Re: Přehrávání videa

Příspěvek od radkoslav »

Na tomto vlakne sa pisalo o niecom podobnom, kde som nechal posledny prispevok, ze to nie je SW chyba, ale HW. Nemam problem s pukanim zvuku, ale so zamrznutim pri prehravani videa. Buduci tyzden sa chystam poslat vitamina na upravu a som zvedavy, ci sa im to podari opravit. Ak nie, tak planujem kupit VU+ Solo2 - bohuzial, ci?
Kazdopadne ostane mi ako prijimac do dalsej izby, alebo ako zalozny.


Showbox VITAMIN 5000HD E2 + GI Xpeed LX3, DiseqC 13°E, 19,2°E, 23,5°E a 28,2°E, FTE AL 105cm
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k Images E2 Vitamin NOR“