media player

Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
mopadzi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 30 zář 2011, 08:16

media player

Příspěvek od mopadzi »

media player se mi stále seká. S posledním img od Vitamina je to podstatně lepší. Seká se to jak při přehrávání z USB HDD. Zak i ze síťového disku NAS.
Celkem se mi fakt SW jeví jako nedotažený. Nikdo nemá takové problémy?


Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: media player

Příspěvek od pilgrim »

mopadzi píše:media player se mi stále seká. S posledním img od Vitamina je to podstatně lepší. Seká se to jak při přehrávání z USB HDD. Zak i ze síťového disku NAS.
Celkem se mi fakt SW jeví jako nedotažený. Nikdo nemá takové problémy?

Zatial sa mi podarilo pustit nejake to video bez toho aby to zamrzlo iba cer Air player, ale ten plugin zase sposobuje mrznutie sam takze som v zacarovanom kruhu.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
Uživatelský avatar
pilgrim
Nováček
Nováček
Příspěvky: 107
Registrován: 17 pro 2012, 12:01

Re: media player

Příspěvek od pilgrim »

No tak sa vratil box zo sapra pripojil som disk a je to presne to iste. Pustim hociaky film z USB disku a zvuk ide cca 2 sekundy a obraz tak 2 min. Potom uz len vypinac vzadu nic nepomoze. Je to isto chyba softu lebo na origo softe mi 100 % bezalo. Ja si myslim ze toto proste Vitamin nezvladne a treba dokupit dalsi media player alebo vymenit box.


Gigablue UHD UE 4K
Amiko HD-8240
DAW11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 30 srp 2013, 19:47

Re: media player

Příspěvek od DAW11 »

Zdravím,
Existuje nejaky jiny přehravač než mediaplayer 2 do enigmy ktery přehrava z usb ?? vitamin ma problemy s přehravanim externich filmu z usb ,ty ktere sam nahraje přehrava bez problemu ale jine nahravky jsou problem kousne se předrmoli obraz i zvuk - zrychlí obraz pokratí zvuk a je to k ničemu nakonec pomuže jen on/off na síťovém vypinači. Aktualně Capitol NAND z 11.12.2014. Dík za radu...


showbox vitamin 5000 hd a uprava na enigma2 pro 256mb Capitol NAND , SG 2100 + 115 ofset + Invacom SNH-031 Single Uni 0.3dB
DAW11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 30 srp 2013, 19:47

Re: media player

Příspěvek od DAW11 »

ještě jeden dotaz jak odmazat/ protřídit nahrávky z USB HDD bez použití pc ( FTP ) nemam namysli formát hdd :-)


showbox vitamin 5000 hd a uprava na enigma2 pro 256mb Capitol NAND , SG 2100 + 115 ofset + Invacom SNH-031 Single Uni 0.3dB
Odpovědět

Zpět na „Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků“