Přehrávání CZ/SK archivů

Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Odpovědět
zeze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 01 dub 2015, 12:14

Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od zeze »

Při spuštění archivů naběhne ,,zelenáč'' a přijímač se automaticky restartuje.Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat a stále to samé dokola.lmage Capitol.Před tím to chodilo.Děkuji za radu!


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od By.Bob »

zeze píše:Při spuštění archivů naběhne ,,zelenáč'' a přijímač se automaticky restartuje.Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat a stále to samé dokola.lmage Capitol.Před tím to chodilo.Děkuji za radu!
Ahoj je potreba vedet u coho to dela.
1. jaky img?
2. mas tam naistalovanou posledni aktualizaci?
3 istaloval jsi archiv s pluginu?.
kdyz se ptas na radu musis upresnit informace predem dekuji. pripravuji nove update


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
zeze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 01 dub 2015, 12:14

Re: Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od zeze »

Archiv je instalovaný z pluginu. Chodilo to perfektně a teď se to tahle seklo.Myslíš,že by to vyřešil znova nahrát firmware?


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od By.Bob »

zeze píše:Archiv je instalovaný z pluginu. Chodilo to perfektně a teď se to tahle seklo.Myslíš,že by to vyřešil znova nahrát firmware?
Nevim jak ces informace o novych update ale v poslednim update pro Infinity Flash je uz archiv soucasti img ( software )
neni treba jej znovu instalovat nebo bys jej musel nejdrive odinstalovat pokud jsi tak neucinill tak se ti po nove instalaci neprepsal a jen se ti cely dohadal. Proto ti hazi zelenace.
Nainstauj si posledni update Infinity 10 kveten a bude ti vse fungovat.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
zeze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 01 dub 2015, 12:14

Re: Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od zeze »

By.Bobe! Děkuji za informace a za zájem.Archiv mě už chodí,ale Infinity zkusím na- instalovat.To víš já jsem starší ročník,tak vtom trochu tápu.Hezký den!


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Přehrávání CZ/SK archivů

Příspěvek od By.Bob »

zeze píše:By.Bobe! Děkuji za informace a za zájem.Archiv mě už chodí,ale Infinity zkusím na- instalovat.To víš já jsem starší ročník,tak vtom trochu tápu.Hezký den!
Ahoj to je v poradku. Od toho jsme tady poradime kdyz muzeme a vime. Dekuji a napodobne jezky den.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
Odpovědět

Zpět na „Enigma 2 PRO Vitamin Otázky začátečníků“