Problém s nahráváním na VU+ Solo 4K

Diskuze k přijímači VU+ SOLO 4K.

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
nikdo007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2016, 19:18

Problém s nahráváním na VU+ Solo 4K

Příspěvek od nikdo007 »

Dobrý den,

již dlouho řeším problém, jak být schopen nějak dálkově (asi nejlépe přes internet) řídit, co se mi má ze satelitu nahrát. Do nedávna jsem to řešil USB zařízením Elgato TV Sat s CI slotem. Bohužel po posledním updatu OS přestala aplikace fungovat (a asi už nikdy fungovat nebude). Proto jsem se odhodlal k nákupu nějakého STB s Linuxem. Důvody: "Open Webinterface", případně možnost rovnou nahrávat na NAS. Zalíbil se mi VU+ Solo 4K - kvuli displayi, jelikož k tomuto přijímači (poté co jej nastavím) nechci mít připojenu žádnou TV. Teď k mému problému:

Mám dekryptovací modul TechniSat, je na něm jak logo irdeto, tak i Skylink. Od skylinku mám tzv. kartu NEXT. Normalně, když na satelitu přepínám kanály (bez nahrávání) tak se všechno přepíná a funguje to. Když teď začny nahrávat tak to taky lze a funguje. Bohužel když si naplánuji několik pořadů k nahrání, tak cca půlka z nich není nahraná - ono se to tváří jako že se to nahrálo, jsou tam vytvořeny všechny ty soubory *.ts, *.eit, *.ts.cuts, *.ts.meta. V nich jsou i data (v eit je z EPG informace). jen ten *.ts soubor je `divny`. Neda se nikde přehrát, ani sám přehrávač to nezvládne a řekne buď no video, nebo zobrazi prostě černou obrazovku a nic se neděje...

Zkusil jsem používat nejnovější originální firmware od VU+, dále jsem zkusil VTI 9.0.2, a teď tam mám poslední verzi OpenATV.

Nevíte někdo co dělám špatně - mám už cca týden než mi vyprší možnost jej vrátit o čemž vážně uvažuji...

Diky.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s nahráváním na VU+ Solo 4K

Příspěvek od grantec »

VU+ SOLO 4K treba pouzivat s oscamom , ak to karta dovoluje (teda nieje M7 ) , alebo s modulom, ktory umoznuje minimalne dual decrypt. Tvoj modul vie sucasne dekodovat len jeden program a tak sa moze stat, ze niektore nahravky nahra zakodovane. To nieje chyba VU 4K, ale obsluhy.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Problém s nahráváním na VU+ Solo 4K

Příspěvek od efendy55 »

borci , tretí tuner DVBS-2 je asi nepoužitelný v tomto zázraku na stream a PIP ???? nahrávanie funguje bezvadne , ale ostatné ani za boha .....


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači VU+ SOLO 4K“