Plugin

Pluginy pro - Dreamsky HD6.
Odpovědět
gefra
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 07 úno 2011, 19:11

Plugin

Příspěvek od gefra »

Jaký je aktualizační server na plugin s boxu aby bylo možno stahovat. předem děkuji.


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od ShaMan »

Když je box připojený k netu tak server je tam nastavený , nepotřebuješ nic zadávat stahuješ firmware pluginy apod


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od peterxxx »



peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od peterxxx »

plugin pre zvätšenie pismen nainštalovat cez usb a potom v menu primača zmenit velkost pisma
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


bedabeda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2010, 11:41

Re: Plugin

Příspěvek od bedabeda »

Chci se zeptat, kde je možné stáhnout plugin OSCAM pro Dreamsky HD6 Duo (kvůli rozkódování Skylink ICE karty včetně PRIMA KRIMI a TV Seznam, které již jedou jen v IRDETO a též kvůli sdílení této lokální ICE karty na druhý receiver přes NewCamd protokol)??? V menu přístroje se nabízí různé pluginy, ale OSCAM mezi nimi není! MCAS je nevyhovující, protože pro ICE kartu nerozkóduje např. PRIMA KRIMI, neboť ICE kartu vezme jedině v režimu Cryptoworks a nikoliv IRDETO. (Jediný OSCAM, který jsem našel pro Dreamsky HD6 Duo - byl odkaz na AB foru, ale po jeho instalaci a nastavení konfiguráků se objevil jako nestabilní, po delším sledování jednoho programu - např. již 15 minut a následném přepnutí programu přestane dekódovat programy, přestože sdílení z karty na druhý receiver Ariva 200 v druhé místnosti funguje dál). Aby opět začal OSCAM plugin na boxu Dreamsky dekódovat, je nutné box úplně vypnout a nechat najet znovu. Situace se po chvilce však opakuje - po zapnutí lze chvíli přepínat libovolně programy a dekóduje bez problémů a po 10 minutách po přepnutí programu na jiný přestane dekódovat, zatímco sdílení na druhý receiver Ariva 200 funguje dál. Zkoušel jsem různě měnit konfiguraci OSCAMu, ale na uvedené chování dekódování to nepomohlo... Nevím, zda-li nemám chybu v konfiguraci OSCAMu, ale raději bych chtěl zkusit jinou verzi OSCAMu pro tento box (=Dreamsky HD6 Duo) a nevím, kde ho stáhnout... Zkoušel jsem najít různé verze OSCAMu, ale bylo to ve fórech pro jiné boxy např. HD-BOxy - tyto OSCAmy po nainstalování a změně konfiguráků nefungovaly - vůbec nezačaly dekódovat, někdy se ani tyto pluginy nechtěly spustit ... Proto bych chtěl poprosit, zda někdo nemá k dispozici OSCAM fungující s boxem Dreamsky HD6 Duo... Jediná výše zmíněná verze pluginu OSCAM pro Dreamsky HD6 Duo byla OSCAM_SH4_STAPI5_svn11213. Děkuji za případné odkazy či rady...


peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od peterxxx »

oscam skylink ICE 0D96 na irdeto 0624

oscam naštartovat cez Mcas,spustit kartu v Mcas potom vypnut Mcas a spustit oscam hned nabehne,DOLNA čitačka
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od peterxxx »

PLUGIN
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


tomikm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16 lis 2012, 19:12

Re: Plugin

Příspěvek od tomikm »

Máme pro DREAMSKY HD6 DUO XcamClient a XcamConfigure? Jsem laik a jsem na tyto pluginy zvyklý z HD Boxu.


peterxxx Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 64
Registrován: 27 kvě 2010, 19:30
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Plugin

Příspěvek od peterxxx »

urob si z dreamsky HD6 DUO---OPENBOX SX6-je tam viac pluginov---http://forum.satdigitalne.cz/viewtopic. ... 7&start=15


tomikm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16 lis 2012, 19:12

Re: Plugin

Příspěvek od tomikm »

Odpovím si tedy sám: není Xcamclient. Je tam pouze Xcamclient2, ale poradil jsem si s ním a vše funguje na Newcamdu jak má :55:


Odpovědět

Zpět na „Pluginy pro - Dreamsky HD6“