Amiko A3 - už někdo testnul ?

Diskuze k přijímačům Amiko.
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Teď jsem začal googlit, jsou receivery Spark2S, jsou s Quadcorem mají už i kitkat.. a na Spark FCB označují chipset A3 za výběhový ... to snad není pravda, člověk než to donese domu tak je to zastaralé :)
jdu hledat kdo to prodává..


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Tak už jsem do něj hupsnul taky.
První dojem:

fw xx.61 (neoficialni z duvodu stability oscamu)

* Peklo, pokud se neudela scan TP satelitu (po instalaci) a kanaly se naimportuji transformací z E2, vede k tomu, ze pri rychlejsim prepinani zacne hlasit "no signal", musel jsem provest scan TP pak smazat seznam kanalu a teprve potom import/transformace z E2, od te doby stabilni

* Oscam Amiko_A3_-_OScam_v140925 obcas havaruje, web GUI tohoto oscamu mi nechce běžet na jiném portu než 8888, GUI v příjmači na nastavení OSCAMU je fakt bída (plno důležitých params nejde nastavit, musí se webem nebo TELNET/CFG). Webgui nejde bez usera/hesla (musi byt s autorizaci).... casem zkusim crosscompilovat nejakou verzi osvedcenou na E2.

* Dojem obrazu SD stanic oproti AZBOX o mnoho lepsi !
* Uchcavam ze headphone konektoru na dalkovem ovladaci, to je pecka
* Pekelne si nemohu zvyknout na logiku přepínání kanálů a seznamu - proste 9 let pouzivani E2 je znát, snad se to podá..
* Prijemne jsem prekvapen jak svižně běhají android aplikace, přesto, že A3 má jenom dual-core CPU
* Android má pro mě otřesnou nepřehlednou adresářovou strukturu a mountpointy.. ale to je asi o zvyk
* Telnet naprosto nezabezpecen


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

OSCAM, ve vsech FW a ve vsech dostupnych variantach pada do "not found" ctecky, lokalni i remote. Pokud navic pripojite remote klienta, je padani kua časté! Nakonec jsem to musel vyresit odstehovanim karty do jineho boxu do vedlejsiho pokoje a A3 musi fachat jen jako klient, pak ty potrebne restarty jsou jen obcas (a snesitelne). Ale musel jsem odpojit zatim interni HDD (neda se nastavi sleept a furt toci)..


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Amiko“