Amiko A3 - už někdo testnul ?

Diskuze k přijímačům Amiko.
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Ahoj,

šilhám po tomhle modelu, nicméně ten koncept je poměrně dost inovativní a mám z toho strach, aby to nebyla bublina zainteresovaných chvalozpěvů jako kdysi kolem AZBOXu. Se Sparkovou větví mám zkušennost s Alien 2, není úplně špatný ale také má nedotaženosti v SW resp. úplně perfektní to také není. Tak jak, testoval jste to už někdo? Potřeboval bych uživatelský názor, teda pokud to jde na tomto fóru :)


Díky

Ftom


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

Ano tento pristroj asi tri tydny pouzivam a co se tyka obrazu je velice dobry. jediny problem vidim v tom sw. ktery ma spoustu chyb ktere se postupne vytraci po vydani novych verzi. jinak co funguje funguje dobre. pribvaji funkce po aktualizacich. ovladac je naprosto genialni ale nekomu nemusi vyhovovat. jinak pokud bude sw podpora bude vse dotahle k dokonalosti tak to bude super prijmac.


Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Ahoj,
díky moc za info. Přesně potvrzuješ mé obavy.
Viděl jsem demovideo na ten ovladač a mě to nadchlo.
V podstatě potvrzuješ, co se dalo čekat!
Co provozuješ za SoftCam ?

Díky :87:


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

momentalne jedu oscam. protoze nic jineho jsem nenasel... cccam ani newcamd jsem nerozchodil tak jedu pres nejaky jiny protokol... nazev si nevzpomenu... je to nejak b a nejake cislo na konci x. tohle mi funguje v pohode...


Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Gbox, jj ten je jednoduchej, ale nic pro mě, potřebuju newcam kvůli levným arivám v ložnici a v pokojíku.
Asi do toho jdu..

díky


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

No už se pomaličku i ta podpora začíná rozhýbávat... a poslední FW toho opravuje celkem dost. Nový Oscam už mi jede i na CCcam a newcamd takže je to fajn :D Já vřele doporučuji tento přístroj... protože i recenze na parabole potvrzují můj dojem že obraz je ostřejší a lepří než na DM7020 V2. Což je příjmač několikrát dražší. Xbmc výhoda,Air mouse je dokonalé zpestření stejně jako ovládání hlasem a věřím že za čas i ovládání přes gesta atp. Dále je velmi dobrá věc jack pro připojení sluchátek na ovladači. Vcelku není toho moc co by se tento přístroj nemohl naučit časem a myslím že je to opravdu hodnotná náhrada za již zaběhlou Enigmu2. Pokud se začne masivně přecházet na OS. Android myslím že tento přístroj má zaručeně budoucnost jistou...


Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od tras »

Ja trošku pribrzdím nadšenie. Karta vchádza do do otvoru iba do polovice, druhá strčí von. Je síce vzadu schovaná ale preto že dnu je iba z polovice akoby menej sedel čip na čítačku a pri posunutí STB vyskočí na obrazovke SRAMBLED. Treba kartou jemne pohnúť aby sadla. Wify na hornom poschodí sa mi už nepripojí, všetko ostatné sa mi pripojí a to ma serie najviac.. cccam sa mi rozbehať nepodarilo, oscam mám http://data.hu/get/8065561/OScamNew18-9-14.zip (ak máte niekto funkčné konfigy na cccam v oscame zaveste ich sem prosím). DO je šikovné, treba si naň privyknúť. Stiahnuté pikony identifikujú kanály Skylinku ešte z pred preladenia. Totalkomanderom sa pripojiť neviem, presnejšie tvári sa že sa pripája ale mám iba bielu plochu, meno a heslo som dal root, chcel som si pikony premenovať.


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

[reader]
label = SkyLink
protocol = internal
device = /dev/smc0
smargopatch = 1
fallback = 1
caid = 0D96
detect = cd
mhz = 534
cardmhz = 369
group = 1
emmcache = 1,3,2
lb_weight = 1000

je potřeba nový mcas a oscam vyšel včera a jede už vše i UPC kary


Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Koukam ze to zraje na samostatne vlakno... Ja jsem si rekl ze do nej pujdu az klesne na 4500 :)
Uz je za 4850 :)


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od tras »

Moderator mihaip zo sat-support napísal že z "this for security
reasons ... every file you modify or delete can disrupt the system !!! so ...
take care !!!" nie je prístup cez FTP.
Picony sú v mnt/shell/emulated/0/spark2/picon


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

Kdyby měl někdo picony pro thor/intelsat 10-02 tak prosím upload, nějak se mi s tím nechce hrát... Děkuji


Cyber666
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 22 pro 2010, 11:25

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od Cyber666 »

Dneska vyšel nový FW 2.0.60 a ještě taková drobnost neví náhodou někdo jaký je rozdíl mezi Spark 2 a Spark sogno Fw ???


Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od tras »

Picon Prima ZOOM 23,5E , vhodný aj do HDBOX AND II.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
Uživatelský avatar
ftom
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 388
Registrován: 09 lis 2009, 20:28

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od ftom »

Opět o tom přemýšlím a znovu koukám na specsheet:
Procesor: Cortex A9 AmLogic dual core 1.5GHz
GPU: Mali-400 MP, OpenGL ES 2.0
Paměť: 1GB RAM, 8GB ROM

Je to jenom dualcore a když to porovnám se svojí Samsungem S4 - ten je QuadCore a RAM má 2GB a teprve u tohodle specu mám pocit, že androidí appky běhají svižně (v porovnání s nějakým starým Hua Honor). Já vím, že mluvíme o satelitu, ale člověk bude chtít využívat všechny možností...

Jak se to jeví ve svižností při provozování "nesatelitních" činností?


AzBox Premium, OpenRSI 3.0 (kernel 3.9.2) release 4.1.2014, OSCAM 1.20 rev.9853/oe2.0
Uživatelský avatar
tras Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 145
Registrován: 29 led 2011, 13:37
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Amiko A3 - už někdo testnul ?

Příspěvek od tras »

Porovnanie Archívov cstv v E2 sh4 cez kábel a XMBCcez wifi je A3 jasne o dosť lepší, web prehliadač tiež cez wifi je svižný iba o trošku menej ako Android 4.2.2 v mojom Sony, nie je problém kopírovať sťahovať súbory ako v PC- viď video http://www.sat-support.tv/forum/viewtop ... &start=420 Oscam nie je ešte 100 percentní.


Amiko A3
AMIKO A3 Combo
Formuler F3
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Amiko“