Dálkové ovládáni DM900

Rady a návody k nastavení Dreambox DM 900 HD Ultra 4K.

Moderátoři: 005jon, schmegea, monkus

Odpovědět
Pepik71 Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 214
Registrován: 18 čer 2009, 22:12
Bydliště: UK
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od Pepik71 »

Ahoj,vnouče si hrálo s ovladačem a ted pořád svítí tlačítko DREAM a ta kontrolka nad ním,vyndám baterky,dám zpět pořád to svítí.
Jak to vypnout ? dík za radu Josef
edit:
Jsem blbec ,byly to slabý baterky ,ty vánoce by neměli být,člověk neví co dřív. :88:


Dreambox DM900/Xtrend ET10000 /parabola TRIAX 110/ Sony KD-65AF8/Panasonic TX-P65VT65B/
navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od navin »

Zdravim,mám podobný problém,koupil jsem nový origo ovladač a stává se mi že někdy při přepínání se rozsvítí současně tlačítka Dream a Tv a ovladač zamrzne,pomůže jen vyndani baterie a znovu vložení pak zas funguje,baterie jsem zkoušel nové a nepomáhá,může nekdo poradit....děkuji.


grun Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 06 kvě 2011, 13:23
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od grun »

očistil bych kontakty baterek , pokud jsou tam přepínače , zkusil bych je přepnout a vrátit zpátky a pak si dávat pozor při mačkání tlačítek jestli při
určité kombinaci se náhodně nezmáčknou dvě tlačítka


navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od navin »

Kontakty jsem zkoušel,přepínače jsou u baterek,ale slouží pouze pro použití dvou stejných přístrojů,dal jsem OF,kontaktoval jsem prodejce,tak mám ještě zkusit různé typy baterii,nedávat nabíjecí oni maji 1,2V,tak musím někde koupit různé druhy a zkusit,pak uvidím,jinak dik za odpověď.


grun Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 82
Registrován: 06 kvě 2011, 13:23
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od grun »

no baterky jsem myslel , že jsi zkoušel , já používám nabíjecí 1,2V , a není to ideální , na 1,5V tuškáče to musí chodit na jakékoliv , jedině by musely bejt
slabé , pak ne


navin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 15 kvě 2010, 17:03
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Dálkové ovládáni DM900

Příspěvek od navin »

Takže vpřípadě slabé baterie se rosvíti červena dioda nad tlačitkem Dream,zkusil jsem ještě jednu věc,vypadalo jako by se ty dve tlačítka Dream a Tv bili mezi sebou,tak jsem zkusil ovladač pomocí automatickeho programovaní naprogramovat i na TV,i když to nevyužívam,to se povedlo,nyní už třetí den ovladač jede bez zamrznutí,uvidíme dál,snad jsem tu závadu odstranil......


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“