OpenHDF6.3

Stáhni nové images a diskuze k přijímači Octagon SF4008 UHD 4K

Moderátor: zilizila

Odpovědět
jhugo123 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 zář 2010, 09:03
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

OpenHDF6.3

Příspěvek od jhugo123 »

Odkaz na stažení:
http://v63.hdfreaks.cc/

Postup nahrátí:
na USB flešku nebo HDD nahrát adresář "sf4008" (v adresáři je 6 souborů)
soubor "noforce" přepsat na "force", vložit USB do předního portu (nebo zadního), vypnout STB zadním vypínačem, zapnout zadní vypínač a automaticky se nahraje nové IMAGE. Na obrazovce se objeví jestli chcete obnovit nastavení (na vestavném - uvnitř - HDD musíte mít uloženu zálohu nastavení). Mě se při přechodu z 6.2 nahrálo vše (včetně oscam se vším nastavením - čtečka 0624 atd.), takže žádné nastavování družic, obrazu aj. Pouze jsem nainstaloval plugin CSFD a nakopíroval picony.

Soubor noforce slouží k neúmyslnému nahrátí IMAGE, přepsáním na force to odblokujete, takže žádné skákání po různých tlačítkách! Funguje to tak u většiny IMAGE a zatím jsem nenašel USB flešku s kterou by to nefungovalo (min. 6 roků nahrávání IMAGE nebo fw).


XPEEDLX2_OpenHDF6.3, Octagon SF4008 UHD 4K TRIPLE_OpenHDF6.4
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: OpenHDF6.3

Příspěvek od efendy55 »

zistil si nejaký rozdiel medzi 6.2 a 6.3 ????


Všetko4K,Linux E2
jhugo123 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 zář 2010, 09:03
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: OpenHDF6.3

Příspěvek od jhugo123 »

Ne, to přenechám jiným, kteří se v tom vyžívají. Já pouze preferuji nejnověiší softwer, a od strojů nepožaduji nic "navíc", ale spoléhám na přirozenou lidskou ctižádost programátorů být stejně dobrý jako "soused" a tím pádem většina strojů se shodným HW dovede podobné věci. Satelitní STB mám na příjem satelitů a pozemní TV - to vždy dovedou dobře. Plugin CSFD umí každý STB, taktéž IPTV (mám, ale nepoužívám, pouze se občas mrknu jestli funguje), přehrát multimedia také dovede každý STB (už dávno filmy nestahuji, sem tam muziku - ale ne abych ji přehrál na šmejdu STB s podporou 4K (šmejd s ohledem na hudbu) atd.
Verze 6.3 má kernel a ovladač shodný s 6.2, takže "manželku" STB určitě nenahradí.
Ber to s humorem, je to pouze stroj a každý ať si tam nainstaluje co mu vyhovuje, např. rodině nic neaktualizuji a jsou spokojeni, maximálně jim aktualizuji programy. A že STB umí ještě něco víc se nikomu neříká a nepředvádí a nemáš pak problémy.


XPEEDLX2_OpenHDF6.3, Octagon SF4008 UHD 4K TRIPLE_OpenHDF6.4
Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: OpenHDF6.3

Příspěvek od efendy55 »

jj... presne tak ... tiež to neaktualizujem už vôbec ... ved načo ked mi všetko čo používam funguje . a stále platí že nie všetko nové ja aj lepšie . :D tiež to používam hlavne ako satelit a sem tam niečo si preharať .... toť vsjo ..... :89:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Images a diskuze k Images“