Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Diskuze pro přijímače Formuler F4 a F4 Turbo.
Odpovědět
jtrefil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2013, 21:51

Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od jtrefil »

Díky za poskytnutí :)
Pouze dotaz, včera jsem začal nastavovat svůj první FormulerF4 a zkoušel jsem zálohu a obnovu ze zálohy kompletní image, ale v bodě F700 zůstane, bez dalšího postupu.
Jak dlouho +/- trvá bod F700?? Možná jsem nedočkavý.
Tl.on/off se drží jak dlouho po startu?
Moc děkuji za radu.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od Thomik1 »

Tlačítko drž cca 4 sek, a trvá to někdy dlouho ono tak záleží na rychlosti flash :D


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
jhugo123 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 08 zář 2010, 09:03
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od jhugo123 »

Proč všichni neustále mačkáte nějaké tlačítko při nahrávání IMAGE. Proti nechtěnému nahrátí má IMAGE "pojistku", v tomto případě soubor "noforce". V IMAGE stačí přepsat tento soubor na "force" - normálně v total commanderu označíte název souboru, vymažete "no", ENTER a soubor je přejmenován na "force", při připojení STB k síti (elektrické) se potom automaticky nahraje IMAGE z USB. V USB portech nesmí být připojeno žádné další zařízení (např. externí HDD).


XPEEDLX2_OpenHDF6.3, Octagon SF4008 UHD 4K TRIPLE_OpenHDF6.4
jtrefil
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2013, 21:51

Re: Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od jtrefil »

jhugo123 píše:Proč všichni neustále mačkáte nějaké tlačítko při nahrávání IMAGE. Proti nechtěnému nahrátí má IMAGE "pojistku", v tomto případě soubor "noforce". V IMAGE stačí přepsat tento soubor na "force" - normálně v total commanderu označíte název souboru, vymažete "no", ENTER a soubor je přejmenován na "force", při připojení STB k síti (elektrické) se potom automaticky nahraje IMAGE z USB. V USB portech nesmí být připojeno žádné další zařízení (např. externí HDD).
Díky za vysvětlení :87: Člověk se učí celý života a nikde jsem zatím na tento postup nenarazil.
Po editaci noforce je to tam přímo napsané, ale dříve me nenapadlo se kouknout na obsah souborů pro image. :colombo:


zachajda Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23 říj 2017, 20:35

Re: Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od zachajda »

Zdravím, postupoval jsem podle návodu zde:
Do odpojeného příjmače od elektrické sitě jsem vložil USB, zastrčil do sítě, naskočilo na displeji přijmače USB a tak jsem potvrdil vypínacím tlačítkem na boční straně. Na displeji byl napis F500, F600, F700 a tam se to zastavilo. Příjímač nenaběhl a mám je zapojené v tomto stavu. Jak mám dále pokračovat? Díky za radu! F700 svítí asi hodinu... Po nahratí zálohy od Thomika vse proběhlo, nicméne teď vysí příjmač na "run" a nic se neděje.


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: Záloha Image Open HDF 6.2 (turbo)

Příspěvek od Thomik1 »

Doporučuji tohle.
Stáhni to znovu zkus třeba atv verzi, klasicky rozbal dle návodu a na flashce dej jen to pak opakuj procej znovu. I mě se to občas stane a problém je většinou ve špatně staženém souboru. :89:


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze Formuler F4 a F4 Turbo“