prechod z analogu na digital

Flash FW Klasické CRT, LCD, Plazma. Sat. karty.Pc karty.a vše kolem.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

prechod z analogu na digital

Příspěvek od solide »

ahoj, som klient UPC a mame doma analogovu kablovku so zakladnym balikom + jeden setopbox /STB/ Conax s kartou , ktory mam od kamarata a pozerame na nom v obyvacke plnu ponuku UPC, STB ale nie je HD. Pocul som ze od juna maju analog vypinat .Z UPC mi bol doruceny balicek zo STB. Chcem sa spytat ako to potom bude?
1/Ked mam doma 3xTV, mam narok v ramci zakladneho balika na tri STB s kartou bezplatne, alebo si musim dalsie dva zaplatit?
2/ked budem mat zaplateny zakladny balik, bude mi dalej fungovat ten povodny STB Conax, s kompletnou ponukou UPC?
3/ked zrusim UPC, bude mi fungovat ten bude mi dalej fungovat ten povodny STB Conax od kamarata? Je to robene na kartu, alebo mi uplne odpoja kabel?
4/da sa na STB pozerat jeden program a nahravat druhy?
Potrebujem sa rozhodnut ako dalej pokracovat, doma , ci s UPC, alebo dokupit dalsie satelity na Skylink a zdielat pripojenie /to je pre mna najproblematickejsia cesta, lebo musim do kazdej izby doviest koaxial z paraboly/. Este jedna vec, da sa zdielat premium cccam?
Dakujem za radu. J


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: prechod z analogu na digital

Příspěvek od efendy55 »

čo sa týka UPC na to by ti vedeli odpovedať priamo oni , takže tieto otázky by som smeroval priamo na svojho poskytovateľa tvojej káblovky . :46: čo sa týka satel. príjmu tak najlepšie a najlacnejši riešenie je potiahnúť priamo s LNB koaxiál do každého boxu zvlášť , tým pádom budeš neobmedzený ..... čiže môžeš v každom boxe pozerať čo chceš . potom je tu ešte riešenie napr. unicable ale to je už o inom a musia mať boxy loop výstup a box alebo soft to musí podporovať , ale radšej sa drž toho prvého ...... jednoduchšie ,lacnejšie a menej náročné na nastavenia ....... :89: :106: :74:


Všetko4K,Linux E2
Odpovědět

Zpět na „CAM Moduly, Tv, Pc a Sat.Karty“