Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Diskuze k přijímači VU+ Zero 4K

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
Shrek75 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2019, 21:38

Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Shrek75 »

Zdravím všechny, nedaří se mi nastaveni příjmače. Aktuálně je v přijmači VTI 14.0.5 a OScam 1.20 rev:11377 a Cccam 2.3.2. Snažím se už 3dny pro nastavení cardsharing ale vůbec to nejde:-( kdyby někdo prosím poradil. Děkuji


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Warder »

Popis ci sa chces len pripojit na nejaky server alebo mas svoju kartu ktoru chces zozdielat na dalsie boxy.
Hod sem configy oscamu, pozrieme sa nato a mozno poradime. :D


Nosce te ipsum.
Shrek75 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 lis 2019, 21:38

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Shrek75 »

Moooc děkuji za pomoc moderatorovi Warder :55: Problém vyřešen :jednicka:


Imro7 Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19 bře 2020, 13:15
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Imro7 »

Mozem vediet ako ste to spravili mam podobny problem sharing na OpenPli ide pohode cez opewebif sa dostat do oscamu vo vti sa dostatemnlen cez ip ale neviem kde zohnať tie súbory co sa davaju do etc/tuxbox/config na kolko som použil co boli v openpli ale tie mi vo vti nefungovali


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Warder »

Config subory z OpenPLI ti musia ist aj vo VTi. Ak si myslis ze kecam tak si nahod do PC Teamviewer, do sukromnej spravy mi posli ID, Heslo a termin kedy ta mozem nadialku presvedcit ze ti to pojde. :D


Nosce te ipsum.
peterhecel Anguilla
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 srp 2020, 05:31
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od peterhecel »

Zdravim mam podobny problem ako pouzivatel Shrek75 v prvom prispevku, chcem sa pripojit na vzdialeny server koli CS, akurat bezim na openATV6.4. Chcem rozbehat cs ako uzivatel, nechcem nic zielat dalej, v ftp mam v tuxboxe uz od kupy boxu 6 OScam profilov. V zasade mi jedno ci sa pripojim cez cccam alebo newcamd, ja len neviem kde a co mam zadat, a ci to robit cez openwebif alebo priamo cez ftp nahadzat. Vedel by mi niekto pomoct? Dakujem


vu+ Zero4k , Oscam >> newcamd , cccam, openATV 6.4, D:1gb/s U:300mb/s fiber ftth
Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Warder »

Poradime, pomozeme. Takze aj ty ked chces pomoc hod si do PC TeamViewer, do sukromnej spravy mi posli z neho ID / heslo a +- nejaky cas kedy a miesto vylihovania sa nato pozrieme. :D
:89:


Nosce te ipsum.
peterhecel Anguilla
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03 srp 2020, 05:31
Dal poděkování: 2 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od peterhecel »

Chcem sa podakovat aj takto verejne :115: @Warder za pomoc, viac takych ludi ako je on !


vu+ Zero4k , Oscam >> newcamd , cccam, openATV 6.4, D:1gb/s U:300mb/s fiber ftth
manthanks Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 říj 2020, 13:03

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od manthanks »

Ahoj, mám podobný problém s VU+zero 4K. Před 7 lety jsem nakonfiguroval IP APbox 55 hd s E2 a jede do teď. Delší dobu si ovšem táta stěžuje, že mu nejede Prima Krimi, apod. Protože stávající přijímač už je na pokraji svých sil, tak jsem se rozhodl koupit VU + Zero. Ale vlak mně nějak za ty roky ujel. :90: Teď se do toho ne a ne dostat. Na koho sem můžu prosím obrátit? Díky


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Warder »

Takze aj pre teba plati, ze daj si do PC TeamViewer, do sukromnej spravy mi posli ID + Heslo a mozme sa nato spolu pozriet. ;)


Nosce te ipsum.
Tomikam Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2022, 22:37

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Tomikam »

Pozdravujem, som tu síce nový, ale za týmto istým účelom :15: ... Trápim sa s tým už týždeň a dáko sa mi nedarí pochopiť oscam v Enigme 7.3 ( VU0+4k) ak by bol niekto ochotný pomôcť aj cez team view , tak budem moc krát vdačný :89:


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od baranček »

Dal som si to do googlu,zrejme sa jedná o image Openspa 7.3.Čo také tam v oscame nemôžeš pochopiť stačí ak do oscamu dáš správny config a frčíš.Napíš o akú kartu sa jedná a čo chceš všetko pozerať určite Ti pomôžeme :89:


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
Tomikam Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 čer 2022, 22:37

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od Tomikam »

Pozdravujem, potrápil som sa ešte deň, a problém bol asi vo verzii oscamu :74: - každopádne po zmene verzie už zrazu ide :92: .
Ďakujem ;)


edmondik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 kvě 2023, 13:21

Re: Pomoooc nastaveni Vu+zero 4K

Příspěvek od edmondik »

Jaká je ideální verze OSCamu a kde ji stáhnout? Jak nastavit [reader] pro CI modul a Skylink kartu. Můžete vložit ukázkový zápis?


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači VU+ ZERO 4K“