prepalenie zalohy VTI

Rady a návody pro přijímače VU+ Zero 4K.

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
padavan3
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2009, 21:40
Dal poděkování: 1 poděkování

prepalenie zalohy VTI

Příspěvek od padavan3 »

Potreboval by som zistiť, ako prebieha na tomto prijimači flešovanie VTI zalohy. Konkretne tento prijimač navlastním, ale kamarat ma poprosil o vytvorenie zalohy a kedže s tym problem nemam, lebo vlastním 2x Solo2 a 2x Solo4K a použivam vyhradne VTI image tak vytvorenie zalohy bola pre mna brnkačka. No samotne flešovanie ma trošku potrapilo, lebo Zero4K nema na prednom panely žiadne tlačitko, ktore by po zapnuti sietoveho vypinača uviedlo prijimač do modu upgrade a tiež vizualizaciu priebehu flešnutia ako je to u mojich VUčkach. Tak som zistil, že treba skopčiť z origo VTI subor force.update a nakopčiť ho k suborom do zalohy. No a teraz chcel by som poprosiť aby mi niekto znaly mohol konkretne vizualne popisať ako prebieha flešovanie zalohy alebo čisteho VTI image, ktory je nakopčeny na USB sformatom FAT 32 a ktory je zasunuty do prijimača a nasledovnom zapnuti prijimača do el. siete.

Díki za rychlu odpoveď!


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: prepalenie zalohy VTI

Příspěvek od Warder »

Do Zero4K len vopchas pripraveny USB kluc, vzadu zapnes box a zacne ti na prednom panely pomaly blikat led dioda ze flashuje, Ked doflashuje zacne blikat rychlo, box vypni, kluc odpoj a zapni box.


Nosce te ipsum.
padavan3
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2009, 21:40
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: prepalenie zalohy VTI

Příspěvek od padavan3 »

Takto som si to predstavoval. Je to vlastne dokončenie rady ako konkretne preflešovať Zero 4K aj ostatným, ktorí maju taky isty problem Díki moc.


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody VU+ ZERO 4K“