img vti

Diskuze k přijímači VU+ Uno 4KSE

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

img vti

Příspěvek od vitamin »

mam novy primač tento od vuplusuno4kse a tato img mi mrzne aj mediaplayer mi zamrzne pri pretočeni videa dopredu alebo dozadu na dreamboxe to nikdy nerobilo.poradte ako dalej aku img tam dat alebo niečo urobit aby to neblblo.kde sa daju stiahnut plugin kodi do vu primača diky za rady


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: img vti

Příspěvek od baranček »

Ja mám VU+solo 4k a nikdy som sa z takýmto problémom nestretol.Už skoro tri roky tam mám starú 0.6 openblackhole na ktorú som si tak zvykol,že nič iné stabilne ani neskúšam trvalejšie.Na testovanie iných image používam openmultiboot,aby som bol stále v obraze.A teraz k Tvojmu problému,ja na pretáčanie pozeraného filmu používam jedine tlačítka na DO 3,6,9 dopredu a 1,4,7 dozadu to funguje vždy a skvele.K filmom na externom disku,alebo v druhom prípade z USB sa dostávam cez tlačitko na DO je napravo od tlačítka Menu a má značku R.Je to jednoduché a osvedčené
1_0_19_1BFE_C88_3_EB0000_0_0_0.jpg
1_0_19_1BFE_C88_3_EB0000_0_0_1.jpg
1_0_19_1BFE_C88_3_EB0000_0_0_2.jpg
k USB sa dostaneš stlačením žltého tlačítka umiestnenie a ponúkne Ti výber odkiaľ chceš niečo pozerať,čiže na výber aj externý disk aj usb,len treba navoliť.Pdotýkam,že Usb disk nikdy nepripájam netreba.Vúčko si ho nájde samo.Cesty externého disku však mám nastavené montnutím cez menu-devices manager.Samozrejme teraz je aktuálna image openblachole 4.2 k inštalácii,ale správa sa rovnako.Kodi do linuxového boxu nie je veľmi šťastný nápad,ono to funguje nie na 100%,mne úplne postačujú archívy czsk.Ale ak chceš skús vygoogliť niečo,podľa toho pre akú image sa rozhodneš.Niektoré to už majú zabudované v plugine Extensions,tam to len stiahneš.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: img vti

Příspěvek od vitamin »

diky moc si ma nepchopil mne mrzne obraz nahraty s kamery motorky vo vysokom rozlišeni na dreamboxe to nemrzlo


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: img vti

Příspěvek od vitamin »

čaute nenajde sa niktočo použivaimg vti v primačoch vu plus neviem či sa da nastavit media player pre domace video z kamery sena z motocykla pri pretočeni dopredu alebo dozadu zachvilku zamrzne ani exit nepomože iba reštart vypinačom vzadu vyskušane img vti 13,14 a nič na inych img atv spa plus black hole tam to všade beži.ak niekto vie poradte budem rad .diky za rady čaute.


Odpovědět

Zpět na „Diskuze k přijímači VU+ Uno 4KSE“