Novinka Octagon SF8008

Stáhni nové images a diskuze k přijímač Octagon SF8008.

Moderátor: zilizila

Odpovědět
Kaiman Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 17 úno 2018, 11:16
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od Kaiman »

Mne to šlape ako raketa, žiaden zásek ani podobne, všetko ide stabilne, sharing funguje perfektne, stabilne. Nenechaj sa odradiť blbým kecami.... Za tie peniaze super, nebanujem jediný cent... :87:


VU+ Uno4Kse, Octagon SF8008, Formuler F4 Turbo, Cryptobox 650HD, Cryptobox 700HD
mirosvk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2019, 16:24

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od mirosvk »

Ok,dakujem .Ak by som ho kupil urcite dam vediet ako som spokojny .Je fakt ze by to bol moj najdrahsi prijmac :D,tak verim ze chybu nespravim .


rsvejk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15 úno 2010, 18:12

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od rsvejk »

tak jsem ho taky pořídil, nahral image openATV 6.2 a parada.
Podle DM520 daleho rychlejsi !
Dale nahran plugin fastscan, KODI a Hbb TV - vse perfektne rychle.
Jedinou vytku bych mel ke smerovosti ovladace - musi se opravdu presne namirit.


mirosvk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2019, 16:24

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od mirosvk »

Dnes my prisiel ,ak mozte poprosim o radu hlavne o skylink bez karty sa my jedna.Oproti predoslemu Amiko som strateny kde sa da nastavit klient a ako na to ,pripojeny som cez lan kabel .


Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od EnoSat »

mirosvk píše:Dnes my prisiel ,ak mozte poprosim o radu hlavne o skylink bez karty sa my jedna.Oproti predoslemu Amiko som strateny kde sa da nastavit klient a ako na to ,pripojeny som cez lan kabel .
to si radsej mal kupit AB750/752
inak musis nastudovat viewforum.php?f=606


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
mirosvk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2019, 16:24

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od mirosvk »

Hmm este stale sa da vratit aspon dufam Ellano,zajtra nastupujem do nemocnice ale hadam do piatku budem doma .Ak sa my to nepodari rozbehat tak kupim zas Amiko ,len som uz chcel 4k a od Androidov ma odhovarali .


9000peter Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 17 říj 2009, 11:25
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od 9000peter »

Treba začať študovať tak ako radí Enosat box je to v pohode a keď ho máš od ellana tak ho máš plne nakonfigurovany. Na Amiko by som sa v.sral z vysoka....


mirosvk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2019, 16:24

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od mirosvk »

ale som cakal ze to bude jednoduchsie ,takto som bez tv .Nerozumiem tomu vôbec .ako v Pc som bol cez box ale kde co ako zadat moje udaje som hotovy .Pravdepodobne ho vratim ked pridem z Roosveltky v BB .Nefungujuca skrinka na to co je umna prim za 112 euro je my na dve veci .Kodi mam n apocitaci atd a dva volne 4k kanaly na satelite tiez ozeliem .


9000peter Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 17 říj 2009, 11:25
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od 9000peter »

No ako uznáš za vhodné každý je strojcom svojho šťastia.....
Oficiálne je to fungujúca skrinka no neoficiálne ako chces ty tak to musíš naštudovať alebo sa spýtať tvojho poskytovateľa služieb.


mirosvk Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 13 bře 2019, 16:24

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od mirosvk »

ako obraz asi o nieco lepsi je ako na Amiko ,lepsie ma aj epg lenze to su vsetko hovadiny v porovnani stym ze s Octagonom mam na kodovanych kanáloch tmu a na Amiku my vsetky idu .


9000peter Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 101
Registrován: 17 říj 2009, 11:25
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od 9000peter »

Ešte raz je tam soft kde ide karta.
Keď chces ojeb.avat ako doteraz tak študuj....


tonous Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02 úno 2019, 13:48

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od tonous »

Co mám Dělat ,když mi přěstalo z ničeho nic fungovat HBBtv a v pluningu není. I když dám stáhnout pluningi tak to tam nejni. Díky za radu . openatv-6.2. Nechce se mi to přeinstalovat a pak zase ladit a řadit programy.


egresovic Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26 pro 2019, 18:34

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od egresovic »

Mám toto doma už mesiac ale nie som s ním spokojný. Aj keď kvalita obrazu či rýchlosť je super, no iné funkcie sú slabé alebo nefunkčné! Kodi mi hned na druhý deň po nainstalovaní jediného doplnku už nefungoval, moutnul som si NAS aby mi naňho nahrávalo ale cestu musím stále zadávať ,lebo si ju nepamatá, Oscam síce funguje ale ked chcem sharing cez Cccam tak to vypadáva, a ked oscam reštartujem tak tá stanica na ktorej to bolo zapnuté nabehne asi iba za 5 min a celkovo jeden deň ide všetko normálne a na druhý nefunguje ani polovica nastavení! A to nehovorím o HDMI- CEC, to je úplne divné! Raz to funguje a inokedy nie! Po kompletnej reinstalácií celého zariadenia sa v podstate nič nezmenilo. A naintaloval som iba dolpnok CCcam a DreamExplorer. A sa bojím aj niečo iné inštalovať aby sa mi zase niečo nepokazilo! Pred týmto som mal doma AB PrismCube Ruby a to som si o nom myslel že je nespoľahlivý. Teraz neviem či som mu nekrivdil!? Tomu stačilo reštart raz za mesiac a všetko nabehlo naspäť ale pri tomto Octagone žiadny reštart nezaručuje že sa niečo zmení!!!!


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Novinka Octagon SF8008

Příspěvek od baranček »

Mal som spomínaný Octagon a mne fungoval k spokojnosti.Vyskúšal som na ňom všetky dostupné image a každá fungovala v rámci jej možností.KODI spravidla v STB prijímači vždy nefunguje na 100%.Je to linux,je potrebné študovať a skúšať a výsledky sa časom dostavia :89:


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Images a diskuze k Images“