OCTAGON SF8008

Stáhni nové images a diskuze k přijímač Octagon SF8008.

Moderátor: zilizila

nalim22 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 05 dub 2017, 09:11
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od nalim22 »

warder pisal:
"P.S. Ked to cele naflashujes tak potom usb kluc vyber z boxu inak sa bude snazit tahat nastavenie Kodi a pluginov a inych veci z neho. "
Ano presne tak,napriklad kodi nabehne ako difolt, ziadne doplnky atd...
Vyberiem usb/je mout ako hdd kvoli nahravaniu/ a kodi bezi tak, ako som ho nakofiguroval.
Ako to upravit?


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Warder »

Ja som mu "supol" do zadneho SD slotu 128GB kartu miesto nejakeho HDD. ;)
Kedysi minuly rok mali akciu na 128GB za 15.48€ - https://vosveteit.sk/aktualny-cenovy-tr ... ou-zdarma/, aktualne ju ponukaju uz za 23.99€


Nosce te ipsum.
nalim22 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 05 dub 2017, 09:11
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od nalim22 »

Ja takisto, ale skutek utek.
Montol ju ako hdd/ale to asi neni rozhodujuce ci hdd alebo usb/ a vsetko je tak isto ako s klasickym usb


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Warder »

Ty zas tak kecaaaasss . :D

Jak pravil Poručík Troník:
Vemte si, soudruzi, takovej samopal vzor 24. Kontrolní otázka: teď by mě zajímalo, jestlipak víte soudruzi, jakou má takovej samopal kadenci. Nevíte, co? Tsch! Chacha! Podívejte se, já vám to řeknu naprosto přesně, soudruzi: takovej samopal vzor 24 má kadenci ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta!!! Někdy ještě mnohem rychlejší.

A po humornej vsuvke naspet k tematu.
Soudruhu ze ty nevies do ktoreho adresara si KODI uklada nastavenia ?
No predsa do skryteho adresara .kodi

A kde sa ten adresar nachadza ked nemas pripojene ziadne medium na ukladanie ?
No predsa v /home/root/

A co spravis ked chces mat spustane KODI zo svojim pluginmi a nastaveniami napr. s pripojenym USB klucom?
No predsa skopirujes si tento adresar .kodi na dany disk.

A ako to urobis ?
Napriklad pomocou TELNETu sa pripojis na dany pristroj,
- napises prikaz MC
- v pravom okne vojdes do adresa /media/hdd/ alebo /media/usb/
- v lavom okne (medzi oknami sa prepinas klasicky klavesov TAB) vojdes do /home/root/ a postavis sa kurzorom na adresar .kodi
- stlacis klavesu F5 a sipkou dolu ↓ prejdes na OK (vid obrazok) a potvrdis to ENTERom
kodi.png
- zatvoris okno s telnetom
- a uz len spustis KODI a pozeras .[/b]

:89:


Nosce te ipsum.
nalim22 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 05 dub 2017, 09:11
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od nalim22 »

No soudruhu tys mne teda dal, ale dakujem a iste sa to zide aj inym.
Ja som to tak robil a on bol ako ten samopal stale,stale,stale sa prepisoval na dif.
Uistil si ma že to treba takto robit, u mna bol problem ze na tom hdd už bol ten dif. .kodi a ja som ho prepisoval.
Ked som ho teraz podla tvojho postupu /najprv zmazal a potom/skopiroval je to ok.
Dik


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Warder »

@nalim22
Dufam ze to beries cele z humorom. ;)


Nosce te ipsum.
bobik Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 96
Registrován: 21 bře 2011, 18:38
Dal poděkování: 34 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od bobik »

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem,kteří mi pomáhali s boxem a jeho uvedení do provozu.Zejména Warderovi,ale i ostatním patří dík za čas,který mi věnovali.Chyba byla u mě,že jsem si pozorně nepřečetl vaše názory a návrhy.Ještě jednou všem děkuji./Box jsem zprovoznil/.


nalim22 Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 05 dub 2017, 09:11
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od nalim22 »

Warder píše:@nalim22
Dufam ze to beries cele z humorom. ;)
Jasneee, humor patri k zivotu


Honys Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2017, 12:06

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Honys »

Ahoj, prosím o radu. Jelikož jsem několik let "dreamboxak" a teď chci otestovat Octagon, tak se potýkám s pár odlišnostmi.
Je také nějaká Dreamboxedit pro úpravu prg pro Octagon?
Druhá otázka je ohledně emulátorů. Je nějaké jiné úložiště pro cfg Oscam? Po uložení a restartu emu se nechytne a nekoduje.
Děkuji za info
Warder píše: 14 dub 2020, 17:04 @nalim22
Dufam ze to beries cele z humorom. ;)


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Warder »

Honys píše: 20 črc 2020, 08:37 Ahoj, prosím o radu. Jelikož jsem několik let "dreamboxak" a teď chci otestovat Octagon, tak se potýkám s pár odlišnostmi.
Je také nějaká Dreamboxedit pro úpravu prg pro Octagon?
Druhá otázka je ohledně emulátorů. Je nějaké jiné úložiště pro cfg Oscam? Po uložení a restartu emu se nechytne a nekoduje.
Děkuji za info
Ten isty Dreamboxedit co si pouzival u Dreamboxu pouzijes aj na Octagon. Zmenis si len v nastaveni IP adresu daneho boxu.
Octagon si uklada defaultne config subory Oscamu tam ako aj napr. VU+ cize do /etc/tuxbox/config/. Pozri si napriklad jeho spustaci skript (Oscamu) co v nom ma zadefinove.


Nosce te ipsum.
Honys Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2017, 12:06

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Honys »

Warder píše: 20 črc 2020, 09:38
Honys píše: 20 črc 2020, 08:37 Ahoj, prosím o radu. Jelikož jsem několik let "dreamboxak" a teď chci otestovat Octagon, tak se potýkám s pár odlišnostmi.
Je také nějaká Dreamboxedit pro úpravu prg pro Octagon?
Druhá otázka je ohledně emulátorů. Je nějaké jiné úložiště pro cfg Oscam? Po uložení a restartu emu se nechytne a nekoduje.
Děkuji za info
Ten isty Dreamboxedit co si pouzival u Dreamboxu pouzijes aj na Octagon. Zmenis si len v nastaveni IP adresu daneho boxu.
Octagon si uklada defaultne config subory Oscamu tam ako aj napr. VU+ cize do /etc/tuxbox/config/. Pozri si napriklad jeho spustaci skript (Oscamu) co v nom ma zadefinove.
Tak to mne nenapadlo, respektive jsem to zkoušel, když jsem nemel nastavené heslo a potom už mi to nedošlo.
Tak tam jsem ty cfg soubory umístil, ale stejně se jim nechce. Bude asi problém ještě někde jinde. Vyzkouším je udělat znovu, ale je zvláštní, že na webinterface to vidí servery, ale nepustí proces.
Každopádně děkuji za posunutí :87:


Honys Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2017, 12:06

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Honys »

Tak problém byl v nahrané image. Asi došlo při nahrávání k chybě a projevilo se to lagováním a třeba nefungujícím emu. Po přepláchnutí image to je vše super.
Ještě mám jeden dotaz k druhému tuneru. Mám variantu DVBT2 a nastavení modemu je trošku spartanské. Když to nechám na automat, tak nic nenajde a když chci nastavit manual, tak jsou tam tři možnosti pro CR.
Nemáš nějaké zkušenosti, případně není nějaký plugin pro druhý tuner?
Děkuji
Warder píše: 20 črc 2020, 09:38
Honys píše: 20 črc 2020, 08:37 Ahoj, prosím o radu. Jelikož jsem několik let "dreamboxak" a teď chci otestovat Octagon, tak se potýkám s pár odlišnostmi.
Je také nějaká Dreamboxedit pro úpravu prg pro Octagon?
Druhá otázka je ohledně emulátorů. Je nějaké jiné úložiště pro cfg Oscam? Po uložení a restartu emu se nechytne a nekoduje.
Děkuji za info
Ten isty Dreamboxedit co si pouzival u Dreamboxu pouzijes aj na Octagon. Zmenis si len v nastaveni IP adresu daneho boxu.
Octagon si uklada defaultne config subory Oscamu tam ako aj napr. VU+ cize do /etc/tuxbox/config/. Pozri si napriklad jeho spustaci skript (Oscamu) co v nom ma zadefinove.


Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od baranček »

Pokiaľ máš nastavenie tuneru DVB-T2 takto musí to naladiť programy ak je v poriadku anténa na príjem programov
screenshot_20200722144050.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
Honys Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 27 říj 2017, 12:06

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od Honys »

Nenašel jsem v regionu tu volbu co máš na screenu. Projdu ty regiony znovu.
Já jsem našel pouze Praha, .., ... z hlavy teď nevím ty dvě města a proto mi to přišlo příliš málo.
Děkuji a prohledám to znovu :87:
baranček píše: 22 črc 2020, 14:45 Pokiaľ máš nastavenie tuneru DVB-T2 takto musí to naladiť programy ak je v poriadku anténa na príjem programov screenshot_20200722144050.jpg


Uživatelský avatar
EnoSat Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 547
Registrován: 26 úno 2010, 20:48
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: OCTAGON SF8008

Příspěvek od EnoSat »

pochybujem ze niekto udrzuje region CR aktualny


Gibertini OP100L /85E-53W/
WaveFrontier T90 /39E-36E-31E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W-30W/
Mutant HD51 , Edision MIO+ 4K , QVIART Lunix , Ustym 4K S2 OTT , Ineos ZX4 , Dreambox 900UHD/7020HD , TBS-5925 , TBS-5520SE , TBS-5220
Odpovědět

Zpět na „Odkaz na stažení Images a diskuze k Images“