Octagon SF8008 Youtube Tv version

Download - Utility , Plugin, Skin , Setting pro přijímače Octagon SF8008.

Moderátor: zilizila

Odpovědět
alesmach
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2014, 11:11
Dostal poděkování: 2 poděkování

Octagon SF8008 Youtube Tv version

Příspěvek od alesmach »

Ahoj,

postoval jsem thread na foru OpenAtv a na octagon foru, ale dam i sem kdyby to nekoho z ceskych kolegu zajimalo.

Zduplikoval jsem extension Netflix a vytvoril z ni YouTubeTv. Nicmene musel jsem zachovat nejake zavislosti na netflix aplikaci, protoze ma specialne compilovany prohlizec. (jsou tam nejake navaznosti na netflix v binaru)

!!! Vytvoreno a testovano pro Octagon SF8008, ale je mozne ze to bude fungovat i na jinych ARM zarizenich s chipsetem hi3798mv200, kde je k dispozici stejna aplikace Netflix jako zde z feedu !!!

Jak nainstalovat:
1, Stahnout extension "Netflix" z feedu (Netflix je nutny, bez neho to nefunguje)
2, Stahnout "YouTubeTv-1.0.0.-arm-hi3798mv200-experimental.zip" z tohoto vlakna
3, Obsah nakopirovat pres FTP do korenove slozky
4, Restart boxu

Zname chyby:
- nefunguje bez Netflix extension
- nelze nastavovat hlasitost

Dale je mozne ze po nejake nasledne aktualizaci aplikace Netflix pretane YouTubeTv fungovat, je to moje prvni seznameni s enigmou a extensionama (box mam teprve par dni), zatim neumim vytvorit ipk package, zkosim kontaktovat autora netflix doplnku, zda by mi nepomohl odstranit zavisloti na Netflixu (sam toho nejsem schopen, nemam zdrojovy kod prohlizece), jinak pokud by vas zajimalo pozadi jak to funguje, co bylo potreba atd. rozepsal jsem se o tom na openAtv foru
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


xlisak Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2020, 00:51
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Octagon SF8008 Youtube Tv version

Příspěvek od xlisak »

Výtečný počin :87: Přesně toto jsem hledal. Ještě by mě zajámalo, zda se dá někde nastavit vyšší rozlišení videí než 720p.


Uživatelský avatar
Warder Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 519
Registrován: 05 črc 2010, 16:47
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Octagon SF8008 Youtube Tv version

Příspěvek od Warder »

Nie neda, rovnako ako sa v nom neda ovladat hlasitost.


Nosce te ipsum.
xlisak Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2020, 00:51
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Octagon SF8008 Youtube Tv version

Příspěvek od xlisak »

Tak mi to nedalo a trochu jsem se v tom YouTubeTV pošťoural a zas taková věda to není. Závislost na pluginu Netflixu je vcelku zřejmá. Samotný Netflix plugin využívá Chromium web browser (pro účely pluginu Netflixu se binár jmenuje nečekaně netflix) a to co je ve složce /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions je jen jakýsi obal toho, jak se to má správně spustit. Inu a protože Chromium má asi tak tisíc parametrů (https://peter.sh/experiments/chromium-c ... -switches/), tak se mi podařilo najít takový, který může definovat rozlišení contentu. Natvrdo jsem jak v py skriptech definoval full hd rozlišení a světe div se, YouTubeTv běží ve FULL HD. Důležité je také nastavit Skin na Full HD rozlišení, jinak to nebude fungovat.

Vše jsem dělal za účelem rozchodit to na OCTAGONu SF8008 a to se povedlo. Postup na jiných mašinách bych hádal, že bude podobný. Teoreticky se dá vyrobit plugin, který bude trochu více advance, bude mít integrovaný vlastní Chromium či jiný web wrapper a bude možné případné rozlišení (pokud nebude správně detekováno) nastavit manuálně v nastavení. Tak bych si to představoval pořádně :ugeek:

Další otázka je, jak to bude přehrávač výkonově stíhat. Přišlo mi, že to není tak svižné.

Octagon-YT-1080p.jpg
YouTubeTV-1080p-FIX-octagon_sf8008.tar.gz
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Cheri Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 pro 2020, 19:09
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Octagon SF8008 Youtube Tv version

Příspěvek od Cheri »

Fakt pecka. Asi jediny youtube plugin, co opravdu funguje, vcetne ovladani fronty z androidu. Nebo aspon, ktery se mi podarilo rozchodit. Dobra prace. Moc Vam dekuji.


Odpovědět

Zpět na „Download - Octagon SF8008“