Mám nový AZ HD - čo s tým ?

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Zamčeno
Uživatelský avatar
0ctopus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 183
Registrován: 28 zář 2009, 14:28

Re: Mám nový AZ HD - čo s tým ?

Příspěvek od 0ctopus »

Kašlite na to. Takéto jalové reči sem nepatria.
Dempsey keď vie, pomôže.
Feri33, ak chceš byť užitočný, hoď sem compatibility list USB kľúčov, alebo sprav taký zoznam sám, na základe vlastných skúseností.
Ja som sa tiež trápil USB kľúčmi, vyskúšal niektoré a potom radil ostatným: typy, modely, napájanie, USB hub a podobne.
Btw. niektoré modely dreamboxu mali tiež obrovské problémy s USB, nedokázali pracovať s USB flash diskom a podobne, preto sa používali CF karty (viem o čom hovorím), takže buďme trpezliví, azbox je pekná hračka, niekomu to pripomína tamagoči, ale je to viac-menej jeho chyba.


0ctopus
----------------------------------------------
azbox HD Premium, Toshiba HDD 2,5", fw: 0.9.x, HDMI->TV, NAS
dm 500, dm 7000, dm 7025, ...
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám nový AZ HD - čo s tým ?

Příspěvek od dempsey »

dempsey píše:.... Buď sa prestaneš tejto téme venovať / aj ostatní / alebo to vyriešime tak ako píšeš - takýchto fór je určite dosť


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám nový AZ HD - čo s tým ?

Příspěvek od dempsey »

Túto tému zamknem pretože aj tak je zbytočne dlhá a nikto ju zrejme nečítal celú pričom vychádzala z momentálne neaktuálneho fw.
Ak máte nejaký problém s prijímačom - píšte to do témy ktorá s nim súvisí a ak nie založte novú


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Zamčeno

Zpět na „AzBox HD diskuze“