MultiCAS - ktorú verziu použiť

Nastavení a vše kolem Azboxu HD.

Moderátoři: schmegea, monkus, gorick

Odpovědět
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od dempsey »

Skús zmazať z názvu konfigu to example :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
petinek77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 78
Registrován: 03 čer 2009, 16:15
Kontaktovat uživatele:

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od petinek77 »

dempsey skvely tip

uz bezi.

musi sa do toho dostat spat. som sa boxu dlho nevenoval.

velka vdaka za radu


AZboxHD Premium E2, SG 2100, fte 85cm
Uživatelský avatar
ma-jlo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2010, 14:55

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od ma-jlo »

Ahoj chlapy,
ja mam taky takovy malinkaty problemek. Mam AZBOX elite fw 0.9.5020 multicas v162E-A11 kartu skylink pri prepinání kanálu mi to velice casto hlasi zakodovano a behem sledovani poradu dokaze 10krat i vicekrat obraz jakoby zamrznout (hlavne prima a eurosport HD). Manzelka ta je z toho na nervy hlavne sleduje li nejaky dojak :-).

poradite jak se tohoto neduhu zbavit ?

Diky


Život je neustálý boj a je jen otázkou času kdy i mi svůj boj prohrajeme.... .

Chu Van Lii
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od visper »

Jsme polichoceni, že nás oslovuješ chlapy s tvrdým :)
Většinou pomůže místo Multicasu použít newcs+mgcamd, ale zajímavé že mě to chodí dobře s obojím.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
ma-jlo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2010, 14:55

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od ma-jlo »

Ahoj,
no je to velmi zajimave, ale v okoli mam 3 zname co maji AZBOX a dva elite jeden Premium a dela to vsem ale ne az v takove mire.nejmene to dela na premium s cslinkem .... .newcs+mgcamd jsem take zkousel ale bud jsem stahl nejaky spatny nebo to s tim neumim, ale necetlo mi to kartu.... . zajimave je ze kdyz si multicasu nastavim sdilem karty od jinud tak problem se temer eliminuje ale sdileni to neni reseni.... . Tak snad zde najdu nejakou uzitecnou radu od vas zkusenych :89:

Ahoj


Život je neustálý boj a je jen otázkou času kdy i mi svůj boj prohrajeme.... .

Chu Van Lii
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od visper »

Ne každý newcs umí obsluhovat čtečku, stáhni si verzi full. Jinak potvrzuji co říkáš, sdílení je OK a čtečka má problém s některýma kartama, liší se to kus od kusu Azboxu i karty. Někdo si stěžuje na občasné sekání a někdo vůbec neví o čem mluví.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od hades »

Musím potvrdit, že Multicas je u mne taky téměř nepoužitelný v kombinaci s kartou Cslink. Naštěstí používám standardně newcs + mgcamd. Naposled, když jsem potřeboval pustit zápisy na kartu a aktivoval Multicas, tak to byl porod. Věčně zakódováno, zasekávání programů i po 30 s., prostě děs. Stáhl jsem 3 různé verze Multicasu, nastavoval prio a ignore list, ale žádné zlepšení. Jak dorazily zápisy, rychle zpět na mgcamd. Zde tyto problémy neznám, zakódováno jsem neviděl ani nepamatuji, nikdy žádné trhání programů. Je taky pravda, že pokud jsem přes Multicas provozoval sdílení nebo jelo emu na Digi, tak jsem žádné záseky nepozoroval a zakódováno se objevovalo zcela výjimečně.


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Uživatelský avatar
vikino Ukraine
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 3131
Registrován: 13 srp 2009, 16:59
Bydliště: Slovakia
Dal poděkování: 9 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od vikino »

bolo by super, keby existovala verzia multicasu cisto len na citanie vlastnej karty bez problemov, bez vselijakych keys a cccamov a newcamdov. Mozno by to chcelo skusit tie verzie bez podpory cccamu.


Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
olaf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 07 úno 2010, 09:12

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od olaf »

Také já mám s MultiCAS výše uvedené problémy. S ním je Skylink nepoužitelný. Proto raději používám mgcamd+newcs.
Ale co budu dělat pokud budu nucen si pořídit novou Irdeto kartu? Tu prý podporuje jen MultiCAS...


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od visper »

olaf píše:Také já mám s MultiCAS výše uvedené problémy. S ním je Skylink nepoužitelný. Proto raději používám mgcamd+newcs.
Ale co budu dělat pokud budu nucen si pořídit novou Irdeto kartu? Tu prý podporuje jen MultiCAS...
Multicas podporuje přechodnou ICE kartu. Co bude podporovat pravou Irdeto zatím nevíme. V nejhorším se koupí modul, nebo někdo upraví mgcamd.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od shibal »

visper píše: Multicas podporuje přechodnou ICE kartu. Co bude podporovat pravou Irdeto zatím nevíme. V nejhorším se koupí modul, nebo někdo upraví mgcamd.
Mgcamg asi ne, to není čtečka. Spíš budeme používat jiný plugin. Já bych se ale nebál.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od visper »

shibal píše:
visper píše: Multicas podporuje přechodnou ICE kartu. Co bude podporovat pravou Irdeto zatím nevíme. V nejhorším se koupí modul, nebo někdo upraví mgcamd.
Mgcamg asi ne, to není čtečka. Spíš budeme používat jiný plugin. Já bych se ale nebál.
Já nevím jestli je to otázka čtečky nebo vlastního dekodéru, možná obojího. Ale určitě se na to něco vymyslí, kdyby to muselo zůstat jen v modulu, tak konec sdílení.
Ty brďo, teď jsem napsal 1000-tý příspěvek! Asi jsem moc ukecanej. :)


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
hades
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 16 úno 2010, 18:29

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od hades »

Pokud vím z jiných fór, tak se pracuje na verzi oscamu pro AZBox s podporou čtečky. Uvidíme, zda se práce podaří. :?:


AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od shibal »

hades píše:Pokud vím z jiných fór, tak se pracuje na verzi oscamu pro AZBox s podporou čtečky.
To jsem přesně myslel.
visper píše: Ty brďo, teď jsem napsal 1000-tý příspěvek! Asi jsem moc ukecanej. :)
Taky jsem ti to ve volné diskuzi už "spočítal". :87:


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
pneumat
Nováček
Nováček
Příspěvky: 99
Registrován: 29 říj 2009, 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: MultiCAS - ktorú verziu použiť

Příspěvek od pneumat »

Funguje Vam ICE karta Skylink s poslednymi verziami MultiCASu? posledna ktora mi ide v.1.62E-A08.

Ste na tom niekto podobne??


95cm, SG2100, DM800 HD(clone),1GB USB
Odpovědět

Zpět na „AzBox HD diskuze“