záloha kanálů VU+UNO 4KSE

Rady a návody VU+ Uno 4KSE.

Moderátor: vusolo2

Odpovědět
laska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 12 pro 2011, 18:24

záloha kanálů VU+UNO 4KSE

Příspěvek od laska »

Potřebuji poradit. Mám Vu+UNO SE. Stáhnu si programy ze Skylinku, seřadím si je a potom si to seřazení uložím do přístroje. Nějakým způsobem se mi jejich pořadí rozhodí. Chci jej obnovit z toho poslední uložení, ale bohužel mi to nejde. Jdou mi obnovit až z uložení, které proběhlo třeba před dvěma měsíci či děle. Díky za radu. Laska :89:


vitamin Slovakia
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 508
Registrován: 07 pro 2011, 20:31
Bydliště: pov bystrica okolie
Dal poděkování: 12 poděkování

Re: záloha kanálů VU+UNO 4KSE

Příspěvek od vitamin »

stahuješ kanaly cez fat scan pre skylink tam sa to potom a tam prehodi tie kanaly podla skylinku.musiš iba ladit bud automatikou alebo podla frekvencie.tie ti zostanu ako si ich uložiš ty.fat scan je rychle ladenie aj aktualne ked su zneny ale presun sa vžy vrati podla toho ako to maju v skylinku nastavene.


laska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 12 pro 2011, 18:24

Re: záloha kanálů VU+UNO 4KSE

Příspěvek od laska »

Servus. Tomu rozumím. Právě proto se v tom VU dá ulozit soucasne nastavení, ktere si vytvoris. No a pokud si to rozhodis, tak potom z toho ulozeni nastavení jde vratit zpet. Bohuzel to mi fungovalo a z niceho nic to prestalo pracovat. Spis mam pocit, ze pamet je plna a ty data se tam neukladaji. Potrebovali by ty staré vymazat, ale tez bohuzel nevim jak: Laska


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody VU+ Uno 4KSE“