HbbTV plugin

Společné rady a návody pro přijímače s E2.
Odpovědět
HonzaW Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 dub 2020, 14:13

HbbTV plugin

Příspěvek od HonzaW »

Vlastním VU+ DOU 4K s openATV 6.3 a mám problém s HbbTV. Po stisknutí červeného tlačítka dojde k zamrznutí ovládání a nelze přístroj ovládat dálkovým ovladačem. Následně musím vzdáleně přes Openwebif nebo přes SSH restartovat systém. Kompletní upgrade nepomohl. Má někdo podobné zkušenosti a radu, jak problém vyřešit? Díky za rady.


laska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 12 pro 2011, 18:24

Re: HbbTV plugin

Příspěvek od laska »

Mám! Vlastním Gigablue trio a mám openatv6,4 a dělá mi to zcela to samé. Zkoušel jsem aktualizovat sw, vymazat plugin a opět nainstalovat. Bohužel nic to neudělalo. Ještě jsem dostal radu vymazat některé pluginy, restartovat a opět vyzkoušet zda to jde. Tak to pomalu zkouším, ale zatím nic. :89: Láska


Uživatelský avatar
efendy55 Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: 03 kvě 2014, 21:07
Bydliště: B.B. je nás ako sásovanov
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: HbbTV plugin

Příspěvek od efendy55 »

treba a napísať na akej družici to skúšate .... :96: a niektoré boxy sú náchylné ked máte niečo strčené v usb v boxe .vtedy sa to aj takto prejavuje. :74:


Všetko4K,Linux E2
Uživatelský avatar
baranček Slovakia
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 345
Registrován: 27 lis 2008, 17:35
Bydliště: Banská Bystrica
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: HbbTV plugin

Příspěvek od baranček »

laska píše: 20 zář 2020, 16:35 Mám! Vlastním Gigablue trio a mám openatv6,4 a dělá mi to zcela to samé. Zkoušel jsem aktualizovat sw, vymazat plugin a opět nainstalovat. Bohužel nic to neudělalo. Ještě jsem dostal radu vymazat některé pluginy, restartovat a opět vyzkoušet zda to jde. Tak to pomalu zkouším, ale zatím nic. :89: Láska
ak si na Astre 23,5 a provider je Skylink a prečítal si si môj príspevok vo vlákne čo si sám založil,tak nemáš vôbec pravdu.HbbTV na gigablue trio ide v pohode :89:
http://forum.satdigitalne.cz/viewtopic. ... 33&t=17037


VU+SOLO 4K,OCTAGON sf8008mini, XTREND ET-4000,karty ICE výmena 2x, 2x motor 52E-30W TV LED SAMSUNG UE40JU6072,MODUL CI+NEOTION :89:
Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“