úspešné moutnutie disku a vytvorenie položky: archív nahratých filmov, na úvodnej obrazovke

Společné rady a návody pro přijímače s E2.
Odpovědět
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

úspešné moutnutie disku a vytvorenie položky: archív nahratých filmov, na úvodnej obrazovke

Příspěvek od solide »

Ahoj veľmi pekne by som poprosil skúsenejších o radu.
Mám dva prijímače s enigma 2, VU Solo 2 s VTI image 14.0.6 a Uclan Ustym s Open ATV 6.4, ktoré sú navzájom spojené v sieti cez LAN kábel .


V Sole 2 , je pevný interný HD 500 GB disk. Neviem však ako to presne nastaviť presnú cestu zdielania aby som:
1/ v Ustyme videl disk Sóla
2/ mohol som nahrávať na tento disk z Ustymu
3/ vedel spraviť zálohu image Ustymu na disk zo Sola
4/v základnej ponuke prijímača Ustym, po stlačení tlačítka menu sa mi vytvorila nová kolónka Archív /archív nahratých filmov/
Obrázek

Pôvodne som toto všetko mal a bez problémov to fungovalo, avšak, keď som nahral na Ustym nové image Open ATV 6.4 , to už tak neviem nastaviť a ten priečinok na úvodnej obrazovke Ustymu vytvoriť. Pri moutnutí HD zo Sola som sa snažil postupovať presne podľa návodu: https://www.digitalne.ellano.sk/magazin ... nahravania v media přehrávači som chvíľu disk videl, potom to však zmizlo. Neporadí niekto ako v správcovi pripojenia vytvoriť presnú cestu zdielania? a ako vytvoriť priamo na úvodnej obrazovke Ustymu archív, nahratých filmov z disku Sola? Neporadí prosím niekto ako na to? Ďakujem za každú, dobrú radu. Jano


Odpovědět

Zpět na „Rady a návody“