Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

SoftCam pro přijímače Dreamsky.

Moderátor: 005jon

Odpovědět
Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od dempsey »

Tu nájdete aktualizovaný softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od solide »

ahoj Dempsey a ostatni co sa v tom vyznaju, chcel som poprosit o radu.Mam uz 2.rok Dreamsky NXP 256 HD, ulakomil som sa na recenziu na neho. Od zaciatku mam s nim problemy a to ze po case prestanu ist kodovane programy aj ked mam vsetko zaplatene, musim ICE IRDETO kartu vybrat, strcit ku kamaratovi do ineho prijmaca kde sa nacitaju kluce a potom chvilu do dalsieho zakodovania ide. Nic ineho nepomaha, ani refreshe zapisov. Skusal som vselico, menil fw nic vsak nepomohlo. Teraz mi jeden kamarat poradil ze on mal rovnaky problem so Showboxom a ked tam nahral Softcam tak interna citacka zacala konecne pracovat tak ako ma a uz dovtedy nema ziaden problem. Nepomozes prosim a neporadite mne a dalsim zufalcom,majitelom tohoto smejdu na tomto fore ako nainstalovat, odkial stiahnut softcam do tohoto prijmaca tak aby interna citacka uz kONECNE zacala pracovat tak ako ma? Nemam s tym vela skusenosti preto by som potreboval konkretne poradit ako a co treba spravit a ci to vobec pomoze. Dakujem J


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od ShaMan »

NXP umí hodně věcí , ale pokud ho dostane někdo do ruky který to neumí využít tak je to pro něho spíš pomsta ...
Mezi řečí , píšes do totálně blbé sekce , možna dostaneš Ban .
Poslední soft 1.70 zápisy chodí , možná jsi neudělal továrko , možná máš zapnuté gshare apod tam těch možností je plno .
Ale softcam ti určitě nepomůže ...


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od solide »

ShaMan píše:NXP umí hodně věcí , ale pokud ho dostane někdo do ruky který to neumí využít tak je to pro něho spíš pomsta ...
Mezi řečí , píšes do totálně blbé sekce , možna dostaneš Ban .
Poslední soft 1.70 zápisy chodí , možná jsi neudělal továrko , možná máš zapnuté gshare apod tam těch možností je plno .
Ale softcam ti určitě nepomůže ...
zkusal som uplne vsetko, nepomohol ani 1.70, tovarko som urobil, G.Share som zapnuty nemal, takisto ani blocker, proste to N E J D E
a preco to tomu kamaratovi na Showboxe softcam pomohol?


Uživatelský avatar
ShaMan
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 653
Registrován: 17 lis 2008, 16:39
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od ShaMan »

tak at Ti kámoš pošle ten softcem , v čem je problém ?
tady jsou taky nějaké
http://www.digital-forum.net/phpATM/ind ... y=DREAMSKY&


Tam kde předevčírem znamená pozítří ...
solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od solide »

ShaMan píše:tak at Ti kámoš pošle ten softcem , v čem je problém ?
tady jsou taky nějaké
http://www.digital-forum.net/phpATM/ind ... y=DREAMSKY&
Ten kamos sa v tom asi tak vyzna ako ja, ma iny prijmac Swovbox ale nema mi dovod klamat a hovori ze odvtedy co tam dal ten softcam sa mu kluce nahravaju bezproblemov , nemam dovod mu neverit.


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od jbystrik »

Nazdar Solide. Ja mám ten istý problém, kartu dávam na načítanie do iného prijímača. Ako píše ShaMan, Softcam Ti určite nepomôže, ten si tvorím aj sám a je iba na keys v EMU, ale i tam napr. pri ORF -kách sa zadrháva obraz, C+NL nechodil vôbec, skrátka črep. A programy Eroxy HD vôbec prijímač nedokáže spracovať.Na Clarke Techu s tým nemám žiadny problém.
Ja tam mám FW 1.58, ale zápisy prechádzajú ako píše ShaMan iba v FW 1.31 a FW 1.70. Chcem tam dať takisto FW 1.70, no mne po zmene FW prijímač načisto zamrzne, že ho mám problém vôbec rozchodiť a robím i továrka, skrátka mám smolu je to črep, dobrý iba na Gshare a Oscam špeciál, kvôli čomu som ho i kupoval.
ShaMan prosím Ťa na FW 1.70 ide Oscam špeciál ?. Díky za odpoveď.


solide
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: 09 bře 2011, 11:33
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od solide »

vies, konecne jedna normalna odpoved a nie stylu "aspon se nenudime", mne ide rozum stat aky k...t vypusti fw 1.70 na ktorom nevie ani to spravit aby isli hodiny ako maju. Doteraz mi ten kram ked nefungoval aspon sluzil v noci ako jasne hodiny :92: Ked som v zufalosti vcera vecer preflashol fw z 1.70 kde zapisy neprebiehali na 1.31 tak sa obraz objavil ale dokedy? Je to kral smejdov a to som mal satelity vselijake od roku 1988 kedy som ma svoj prvy Grundig. Ja ho naozaj chcem len na pozeranie programov ktore som si kupil a neumoznuje mi ani to :10:


jbystrik Slovakia
Nováček
Nováček
Příspěvky: 196
Registrován: 04 dub 2011, 13:40

Re: Softcam pre Dreamsky 7xxx a NXP256 HD

Příspěvek od jbystrik »

Nemáš začo Solide, na konkurenčnom fóre som Ti poslal aj aktuálny Softcam, ktorý som urobil, ale ako som písal na EMU mám prijímač Clarke Tech na tomto črepe to dobre nejde, ani napr. Bein sport TV v BISS kóde a iné programy.
A skúšal si prosím Ťa na tom FW 1.70 ide Oscam špeciál, nikde som sa o tom tu na fóre nedočítal ?.
Tie hodiny to viem, že nie sú v FW 1.70 v poriadku, ale všetky FW od začiatku Dreamsky NXP 256 HDF sú nestabilné a nedotiahnuté do konca k spokojnosti ich užívateľov, keď vytvoria niečo nové, tak vzápätí dačo čo fungovalo pokazia. Ja som sa ulakomil kvôli Gshare a Oscamu špeciál a preto som ho kúpil.
Každý prijímač sa správa samostatne a ten môj vydarený "kúsok" si robí naozaj hocičo. Toľko úplných zamrznutý prijímača, že nepopomáha ani reštart, iba niekoľko hodinové odpojenie od paraboly a siete som ešte nezažil a to som mal, i mám taktiež rôzne prijímače už od roku 1989. Ale už som si na to zvykol a reklamácia by mi určite nepomohla, je to skrátka šmejd aj včera mi napr. zatuhol po nahratí nového Softcamu a momentálne odpočíva ...


Odpovědět

Zpět na „SoftCam Dreamsky“