Firmware 2.08

Diskuze o firmware.
Odpovědět
Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Firmware 2.08

Příspěvek od marsim21 »

:106: Test sdílení mezi Openbox ver. Dreamsky. :106:
Pro správný chod je zapotřebí nastavit:
:arrow: Po nahrání firmware 2.08 do přijímače Dreamsky nezapoměnte uvést přijímač do továrního nastavení.
:arrow: Vložte přístupovou kartu do Openboxu .
:arrow: V Openboxu ,,menu/nastavení systému/jiná nastavení,, snižte rychlost na 38 400 .Tato rychlost se mi zdála nejstabilnější.
Dále ,,menu/podmíněný přístup/nastavení čtečky/Sdílení ve standby Openboxu nastavte na zapnuto.

:arrow: Nastavení v přijímači Dreamsky:,,menu/nastavení STB/OSD Setting/položka serial Baudrate,, nastavte stejnou rychlost jak u Openboxu 38 400.
:arrow: dále ,,menu/nastavení STB/Manuál key/vyberte Cryptoworks a pro správný chod sdílení odstrante key pro Sky Link a Cz Link (které již více jak rok a půl nejsou funkční,bohužel jsou zalogované v každém novém firmware.)
:arrow: Na DO (dálkový ovladač) stiskněte dvakrát žluté tlačítko ,,Info,, a tlačítko ,,2,, vyberte a potvrdte Opb P2P protokol tlačítkem OK.
:arrow: Na DO (dálkový ovladač) stiskněte dvakrát žluté tlačítko Info a tlačítko F1.Tímto krokem uvedete sdílení do provozu měl by vám na obrazovce naskočit log ON a program by měl naběhnout.
:arrow: Pokud program nenaběhne na DO horní tlačítko ,,Page,,vyberte správný ident vaší karty, u každého programu ,který nechce naběhnout.
:arrow: Log z obrazovky odstraníte opětovným stlačením tlačítka F1.
:arrow: Po vypnutí přijímače Dreamsky do standby a opětovném zapnutí vše funguje jak má.Veškeré nastavení zůstává. :106:

S dosavadního testu:
:idea: Sdílení pracuje na 98%.Velmi ojediněle zamrzne na vteřinku obraz.
:idea: Testování proběhlo s přístupovou kartou Gital standart základ .


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Perla
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 11 led 2009, 16:23

Re: Firmware 2.08

Příspěvek od Perla »

Tak můžu potvrdit vše funguje na 99,9% s verzí 2.08 a openbox x-810 FW 5.14
Testoval jsem kartu Gital a modrou SkyLink a rychlost jsem měl nastavenou na 115200.Karty zastrčené v openboxu a sdílení do dreamsky vše jelo vpořádku jediny co jsem musel udělat bylo :
:arrow: Pokud program nenaběhne na DO horní tlačítko ,,Page,,vyberte správný ident vaší karty, u každého programu ,který nechce naběhnout.
a pak jsem sdílel jednu kartu a druhou měl v dreamsky a karta která byla zastrčená v dreamsky tak jsem musel vypnout ident karty pak bylo vše OK

ps.sdíleí proběhlo cca na 50M kabelu


legolas380
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 zář 2011, 16:32

Re: Firmware 2.08

Příspěvek od legolas380 »

cawte. mam taky problem ze ked som to rozbehal stale sa mi po obrazovke zobrazuje "get cw" vynechal som ten krok kde mam daco robit s tym cryptoworks pretoze tam nemam moznost toho manual key. viete mi poradit co spravit aby to tam nebehalo? verzia softwaru je 2.53. loader 1.26. model dreamsky 7500s dik


Uživatelský avatar
marsim21 Czech Republic
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1847
Registrován: 19 říj 2007, 18:38
Dal poděkování: 174 poděkování
Dostal poděkování: 261 poděkování

Re: Firmware 2.08

Příspěvek od marsim21 »

Vyzkoušej verzi 2.59
viewtopic.php?f=89&t=2827&start=45
Подправлен Домашний шаринг. (Zlepšit domácí sdílení.)
Bohužel nezkoušel jsem,tudíž nevím zda se něco zlepšilo či ne. :89:


Obrázek

Podpořte naše fórum finanční částkou. Stačí kliknout na tlačítko Donate a odeslat libovolnou částku.
:99: http://www.openboxforum.satdigitalne.cz :99:
:arrow:Panasonic TX-50CX700E , Panasonic TX-P42G30E
:arrow:Coolstream 4x DVB-S2 , Dreambox DM 900 UltraHD (1x dual DVB-S2) 1TB HDD , HD-BOX FS-9300 HD TWIN PVR 500GB HDD
:arrow:Wave Frontier T-90 II generace , Gibertiny 85AL Motor SG-2100BS , Famaval 85AL multifokus 23E,19E,13E
:arrow:Finder Dreamsky TSC-90 TRIO , SatFinder Openbox SF 20
:arrow: :57: Přístupové karty SkyLink 0D96 , FreeSat 0D97 :57:

Na SZ, které se netýkají ,,funkčnosti fóra,,již neodpovídám.Na dotazy ohledně sat. přijmu je vytvořeno fórum.
Kdo neumí používat tlačítko HLEDAT ,ten si nezaslouží odpověď.
Odpovědět

Zpět na „Firmware diskuze“