TV antena

Vše spjaté s příjmem DVB-T/T2 a HBTV

Moderátor: 005jon

Odpovědět
mbaud
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2015, 20:55

TV antena

Příspěvek od mbaud »

Zdravim,
resim rozvod anteny DVB-T po dome. Koupil jsem si 3 zasuvky TV-SAT-R invidualni,a potreboval bych rozvod do tri pokoju. Zjistuju,ze jsem koupil asi spatny zasuvky,mel jsem koupit prubezny a koncovy,nicmene vratit to nejde. Jak to provest kdyz to chci na jednu antenu,budu muset mit asi kazdej kabel zvlast pro zasuvku? Je nejaka na to roztrojka? Diky.


Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: TV antena

Příspěvek od grantec »

existuje rozbocovac a mal si ozaj kupit 2 priebezne a jednu koncovu . Ale nic sa nedeje, akurat z miesta pripojenia toho rozbocovaca musis tahat ku kazdej zasuvke samostatny kabel - tzv. hviezdicovy rozvod musis spravit. Ostatne- priprava na mozny sat. prijem v buducnosti . :)


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
mbaud
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16 říj 2015, 20:55

Re: TV antena

Příspěvek od mbaud »

A nebude to mit horsi prijem,kdyz se to rozboci pres rozbocovac.



grantec píše:existuje rozbocovac a mal si ozaj kupit 2 priebezne a jednu koncovu . Ale nic sa nedeje, akurat z miesta pripojenia toho rozbocovaca musis tahat ku kazdej zasuvke samostatny kabel - tzv. hviezdicovy rozvod musis spravit. Ostatne- priprava na mozny sat. prijem v buducnosti . :)


Uživatelský avatar
Thomik1 Czech Republic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1200
Registrován: 17 lis 2008, 18:04
Dal poděkování: 33 poděkování
Dostal poděkování: 103 poděkování

Re: TV antena

Příspěvek od Thomik1 »

I průběžné zásuvky mají nějaký ten útlum . Záleží na síle přijímaného signálu. Rozbočovač samozřejmě má taky nějaký ten útlum a při slabším vstupním signálu to může o něco zhoršit .


Force1 Iqon 1Tera HDD ,Dreambox DM520 + USB DVB-T,HdBox 9105,Dreamsky Duo6 ,SG2100 usals,LNB Quad ,parabola 85,a ještě pár dalších STB
Obrázek
Všechny uvedené návody slouží výhradně na studijní účely, pro příjem kódovaných programů si pořiďte oficiální dekódovací kartu.
Odpovědět

Zpět na „DVB-T/T2 a HDTV“