NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Images E2 VITAMIN - NOR

Moderátoři: By.Bob, s@pro

Uživatelský avatar
Steiner
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 599
Registrován: 10 pro 2011, 14:37

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od Steiner »

Aktuálna verzia na stiahnutie tu:
VitaminE2_PKT-H45_fat32_usb_Steiner_20150131.rar ( 59 MB )
PKT HYPERION v4.5
SVN-3089 based on GIT-5767 bez bugov v originál svn-3089

Pri originál svn-3089 je bug spôsobený aktualizáciou VFD-Icons... ktorý sa evidentne prejavuje napr. pri otvorení zoznamu kanálov- OK a stlačením a držaním napr. šípky dole/hore tým že pohyb kurzoru nie je plynulý ale zadrháva jak sv.ňa, celé zle. :D
Okrem iného samozrejme všetko aktuálne - zoznam kanálov, picony atď.
+ OSCam r10202

Kolega Duce vo verzii z 27.01.2015 náhodou našiel jednu malú chybičku spôsobenú mojou sklerózou:
na tlačítko INFO zostal namapovaný ScreenGrabber :(
Kto má túto verziu stiahnutú a používa ju nemusí znovu sťahovať, môže si to vypnúť sám:
Menu - Pluginy - ScreenGrabber - Screenshot: Vypnúť
Sorry
:)


„Cross of Iron“
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od calvus »

Zdravím, od včera jsem tuhle NOR verzi taky na svém vitamínu spustil a zatím velká spokojenost.
Předtím jsem zkoušel Steinerovu verzi NAND z března loni a ta byla taky skvělá.
Za tři dny se mi to seklo jen 4x a to vždy v internetu, vyjmečně archivy ale hlavně mediaportal či internet rádia.
Máme doma strašně problémovou padající síť, dost často se na vteřinu apd. přerušuje, takže ty problémy přisuzuji zde.
U tv a nahrávání to šlapalo zatím jak hodinky.Bez jediné chyby obě verze. HD kanály nádhera a dokonce i některé SD vypadají o poznání lépe, než jsem zvyklý z Technisatu Digit Isia S1, který jsem měl 4 roky.
Moc děkuji Steinerovi za jeho obě verze fw.


Ato1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 03 úno 2013, 12:56

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od Ato1 »

testované a zistené dve chybičky pri archiveczsk a pri spustení online súborov po zadaní kodu príde k reštartu a pri plugine permanent clock a aktiváci progress bar activ tento nefunguje !


calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od calvus »

U mě stále platí, že tato verze, tato PKT Šteinerovka je na mém vitaminu tou nejlepší a nejspolehlivější verzí ze všech, co jsem už zkoušel a že toho už bylo, teda moře času hlavně po nocích!
Dost často restarty, zatuhy, zelenáče dokola bez možnosti návratu, jediné co pomáhalo byl reinstal.
Fakt nejlepší verze. Teď někdy v brzkém budoucnu budu zkoušet tu INFINITY novou záležitost, až bude zas čas a chuť.
PKT Šteinerovka jede už týdny bez jediné chyby, no jednou jedinkrát restart v nahrávce, když jsem se hrabal v nastavení archivu, ale pohoda, po najetí pokračoval nahrávat dále takže chyběly tak dvě minuty :D
Nahrávám denně tak deset záležitostí z různých kanálu a u toho sleduji skoro vždy jiný kanál ze stejného tr. nebo jinou ukončenou nahrávku, kterou v reklamách přetáčím a nikdy problém.
Do archivu cz a sk chodim raději když nenahrává a pohoda.
Co mě taky hodně těší je fakt, že tahle verze asi jako jediná normálně pouští zvuk ac3 u kanálu kde je tato možnost.
Vždycky po přepnutí ho prostě pustí a neseká! Všechny jiné verze ať už NAND, nebo NOR u mě tohle neumí!
Buď ten zvuk na těchto kanálech nenaskakuje vůbec, nebo jak kdy (musím ručně žlutým čudlem nastavovat po každém přepnutí), a nebo tam vůbec není možnost SPDIF, takže ho vůbec nemůžu v menu zapínat. Pro mě je tohle taky dost důležité, stejně jako nahrávání nebo archívy, takže mám velkou radost, když taky někdo pamatuje ve fw na ac3.
Jinak už mě zajímají jen skiny, CSFD a to je tak vše.
You Tube například pouštím zásadně na OPPO BDP95-ce což je úplně jiná liga obecně, ať už u videa v podáni MARVEL Q-DEO, nebo audia ze stáje Šavlí (Sabre DAC převodníky). :87:


Uživatelský avatar
By.Bob
Nováček
Nováček
Příspěvky: 165
Registrován: 14 bře 2015, 14:22
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od By.Bob »

calvus píše:U mě stále platí, že tato verze, tato PKT Šteinerovka je na mém vitaminu tou nejlepší a nejspolehlivější verzí ze všech, co jsem už zkoušel a že toho už bylo, teda moře času hlavně po nocích!
Dost často restarty, zatuhy, zelenáče dokola bez možnosti návratu, jediné co pomáhalo byl reinstal.
Fakt nejlepší verze. Teď někdy v brzkém budoucnu budu zkoušet tu INFINITY novou záležitost, až bude zas čas a chuť.
PKT Šteinerovka jede už týdny bez jediné chyby, no jednou jedinkrát restart v nahrávce, když jsem se hrabal v nastavení archivu, ale pohoda, po najetí pokračoval nahrávat dále takže chyběly tak dvě minuty :D
Nahrávám denně tak deset záležitostí z různých kanálu a u toho sleduji skoro vždy jiný kanál ze stejného tr. nebo jinou ukončenou nahrávku, kterou v reklamách přetáčím a nikdy problém.
Do archivu cz a sk chodim raději když nenahrává a pohoda.
Co mě taky hodně těší je fakt, že tahle verze asi jako jediná normálně pouští zvuk ac3 u kanálu kde je tato možnost.
Vždycky po přepnutí ho prostě pustí a neseká! Všechny jiné verze ať už NAND, nebo NOR u mě tohle neumí!
Buď ten zvuk na těchto kanálech nenaskakuje vůbec, nebo jak kdy (musím ručně žlutým čudlem nastavovat po každém přepnutí), a nebo tam vůbec není možnost SPDIF, takže ho vůbec nemůžu v menu zapínat. Pro mě je tohle taky dost důležité, stejně jako nahrávání nebo archívy, takže mám velkou radost, když taky někdo pamatuje ve fw na ac3.
Jinak už mě zajímají jen skiny, CSFD a to je tak vše.
You Tube například pouštím zásadně na OPPO BDP95-ce což je úplně jiná liga obecně, ať už u videa v podáni MARVEL Q-DEO, nebo audia ze stáje Šavlí (Sabre DAC převodníky). :87:
Ahoj Pekna reklama. kdyz nekdo si vezme s jinych img nejake knihovny a prezentuje si to za svoje je asi spate ale kdyz jsi s PKT spokojeny je fajn. Jen pro informaci ze mas v prijimaci prvky jak s Infinity tak s Capitol s HD Glassu a jine co si PKT pujcilo.
Doufam ze budes spokojen.


Skytec HD,HDBox HD, Xtrend HD, Optibox HD, Setting, Plugins sh4, Enigma2, Fortis-Feed, ZZPicon,
freeSat UPC Direct, Skylink, Sky.UK
calvus
Nováček
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 16 led 2015, 23:45
Bydliště: okolí Ostravy

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od calvus »

Tak jsem se vrátil opět k této verzi. Jediná verze s plně funkčním SPDIF. Dolby digital zvuk (ac3)!
Šlape to bezchyby skoro týden, ale už to nezatěžuji skiny jako např. HDglass.
Jede to tak svižněji. Archivy,CSFD, nahrávání na hdd.


themato
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2015, 17:01

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od themato »

Cau. Zhanam tuto verziu ale nikde uz nefunguju odkazy na stiahnutie. Nemohol by si mi ju poslat, uploadnut? Dakujem.


Uživatelský avatar
zilizila Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: 28 pro 2010, 00:03
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od zilizila »

Ak Ti nevadí novšie, vyskúšaj odtiaľto: https://e2.pkteam.pl/index.php?dir=IMAG ... erion_5.5/


zilizila
Obrázek
SatDreamLinux
VU+ Ultimo4K & OpenATV 6.3
VU+ ZERO & OpenATV 6.4

Gibertini OP 100SE + multifeed 13°E+19,2°E+23,5°E
Stream from Octagon SF4008 & Triax TSS 400 MKII
Gibertini OP 85LN + motor & OP 100XP + motor
themato
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2015, 17:01

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od themato »

...nevadilo by mi to, ale nejde to zial odtial stiahnut. :51:


Uživatelský avatar
zilizila Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 481
Registrován: 28 pro 2010, 00:03
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: NOR enigma2_vitamin_PKT-H4.5 USB

Příspěvek od zilizila »

Asi budeš musieť najprv urobiť toto:


zilizila
Obrázek
SatDreamLinux
VU+ Ultimo4K & OpenATV 6.3
VU+ ZERO & OpenATV 6.4

Gibertini OP 100SE + multifeed 13°E+19,2°E+23,5°E
Stream from Octagon SF4008 & Triax TSS 400 MKII
Gibertini OP 85LN + motor & OP 100XP + motor
Odpovědět

Zpět na „Images E2 VITAMIN - NOR“