Upgrade fw-průser

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

adams
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: 20 led 2011, 23:36
Bydliště: Rumburk

Upgrade fw-průser

Příspěvek od adams »

Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.


AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
johny_sk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 100
Registrován: 16 bře 2010, 22:19

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od johny_sk »

adams píše:Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.
tak asi normalne neprebehol, please noch einmall bitte new fw.


AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
adams
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: 20 led 2011, 23:36
Bydliště: Rumburk

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od adams »

To jsem dělal,stále totéž...


AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od visper »

Jestli je to premium, tak zkus odpojit hardisk.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
adams
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: 20 led 2011, 23:36
Bydliště: Rumburk

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od adams »

HDD u toho není...


AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
Uživatelský avatar
Fishburn Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1097
Registrován: 25 úno 2010, 19:52
Bydliště: v Cyberprostoru
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od Fishburn »

Naformátuj znovu Flash na fat 32 a nahraj nový FW (patch.bin)
a opakuj celou Aktualizaci znovu


AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
johny_sk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 100
Registrován: 16 bře 2010, 22:19

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od johny_sk »

uz sa tu niekolkokrat pisalo, pozor na priponu .bin (vo win je skryta), aby si nemal patch.bin.bin, (predpokladam, ze je to jasne), lebo to nepojde.


AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
adams
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: 20 led 2011, 23:36
Bydliště: Rumburk

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od adams »

Vše jsem dělal,jak je tu popsáno,výsledek stejný.Po loading zhasne display a černá obrazovka,nereaguje DO.Dostanu se jen do boot menu,ale po nahrání fw je to stejný.Tak to asi zkusím ještě jednou,snad AZ není dead...


AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
adams
Nováček
Nováček
Příspěvky: 97
Registrován: 20 led 2011, 23:36
Bydliště: Rumburk

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od adams »

Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.


AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
johny_sk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 100
Registrován: 16 bře 2010, 22:19

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od johny_sk »

adams píše:Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.
s tym musis pocitat aj v buducnosti, mne sa napr. podaril faa az na siedmy pokus :))


AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
cicolably
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 29 čer 2009, 20:34

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od cicolably »

pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou


Azbox HD Premium , FW RTi 1.6 , 1TB Samsung SpinPoint F2 32MB 5400ot./min. , SkyLink (HD) , Gital (CSlink) , motor SG2100 , Panasonic TX P42S10E
burakov
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2010, 07:50

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od burakov »

cicolably píše:pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou
Možná hloupá otázka kde najdu v menu boot menu jsem začátečník.Dík za odpověd

AZBOX ELITE HD.


j3nda
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 513
Registrován: 29 čer 2009, 12:32

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od j3nda »

kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box


AB IPBox 9900HD+ 640GB (AB E2 26/05/2011 + oscam 5231) | AzBox HD Premium 200GB (0.9.5308 nebo RTi Core v1.6 Enigma 2) | Stab HH90, Emme Esse 90cm, 28.2E-1W, 0D96 & 0D0F | Samsung PS50B550 | Samsung BD-P1580
burakov
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2010, 07:50

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od burakov »

j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.


burakov
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2010, 07:50

Re: Upgrade fw-průser

Příspěvek od burakov »

burakov píše:
j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.
OK Dík moc šlo to bez problému akorát když najedu do menu nastavení tak se mně nezobrazí jaká je tam verze fw ale ugradloseto.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“