Re: novy multicas 18.2.2010
Napsal: 26 úno 2010, 14:10
tak toto je asi najvacsia osveta ku ktorej som sa tu docital. dakujem
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=4851