Stránka 2 z 2

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 29 dub 2010, 21:36
od theruck
ta rezervacia nejde ani mne. ten novy maz 3.0 mi nefunguje na viste tak dobre ako 2.3. dost casto mi hadze vselijake errory

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 02 kvě 2010, 03:04
od Norbi44
skopecant píše:Me to delalo, pokud jsem mel otevrene ftp ci telnet pripojeni mimo Maz, nebo pokud byl Maz pusten vickrat, docela dlouho nabiha a ta druha ci treti instance neni videt na liste ale pouze v task manageru.. Po restartu a opravdovem spusteni programu pouze jednou funguje, navic verze 3.0 mnohem lepe. I kdyz porad se mi nedari provest rezervaci nahravani a musim to resit pres webinterface coz je na dost dlouho, nebo nekdo nejake reseni jak resit rezervace na dalku?
Maz je spusteny len raz, s boxom vobec nie som spojeny, editujem offline. Aj tak to na Viste nefunguje. XP v pohode.

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 13 čer 2010, 21:03
od PavelJ
Mám podobný problém ve Win XP. Z AZ boxu sem si vygeneroval CHANNEL.BAK a MAZ 3.0 se při pokusu o načtení souboru snaží v adresáři DISK2 vytvořit adresář nebo soubor ◘<◘

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 14 črc 2011, 13:24
od rebus
Mám úplně stejný problém, kde a co dělám blbě, může někdo poradit. Dík.