Stránka 2 z 2
Re: AZBOX a DLNA music server
Napsal: 18 říj 2010, 10:38
od theruck
presne to co som ti napisal. do configu si zadaj interface tej wifi a pojde ti to na nej. len potrebujes mat aj wifi router doma. mas?
jak mozes zacat robit neco co nevis jako funguje... aj do auta si sadnes za volant a pustis sa s kopca a ked pride zakruta opytas oproti iduceho auta ze jak sa to ovlada? :)
Re: AZBOX a DLNA music server
Napsal: 18 říj 2010, 19:29
od paroli
theruck píše:tak skus http://my_ip:49200/web/ushare.html ci ti ide z PC browsera...predpokladam ze ked si si enabloval web interface ze by si ho mohol aj vyskusat...
dalej nezabudaj ze defaultny eth0 je LAN sietovka takze ked ocakavas/chces ist cez wifi musis zadat USHARE_IFACE= parameter do configu
aby nebylo pochyb, dotaz byl na wifi a pro to jsi žádný parametr jsi nenapsal...
/tvoje poznámky k mé osobě mě nechávají chladným/
takže pro vás, co to budete případně zkoušet je pro wifi: USHARE_IFACE=
ra0
Azboxu zdar! bye
Re: AZBOX a DLNA music server
Napsal: 19 říj 2010, 21:11
od theruck
nenapsal? hlavne ze si to aj citoval
dalej nezabudaj ze defaultny eth0 je LAN sietovka takze ked ocakavas/chces ist cez wifi musis zadat USHARE_IFACE= parameter do configu
Re: AZBOX a DLNA music server
Napsal: 08 led 2015, 00:58
od prying
paroli píše:Zdravim, potřeboval bych na AZbox Premium rozeběhnout DLNA server (poslech uložené hudby je přes přes TV dost nepraktické). Našel jsem nějakou diskuzi o ipkg a ushare a návody, ale nepodařilo se mi to nainstalovat. Je tu někdo, komu to funguje? Děkuji za případnou pomoc.
Ahoj. Jen jsem se chtěl zeptat,jestli to funguje tak, jak sis představoval?