Re: AZBOX Elite HD nic nenaladi
Napsal: 25 bře 2011, 20:19
Aktivace se zobrazuje právě "odkomentováním" (bez křížku jsou aktivní). Newcs musí být správná verze, nejlépe s označením full.
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=7371