Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 09 kvě 2011, 20:06
si dej v boot menu format appl. area (4), pak updatuj fw (1) a nakonec v normalnim menu uved box do tovarniho nastaveni - to by melo spravit pripadne anomalie
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=7394
Dík zejtra to prubnu.j3nda píše:si dej v boot menu format appl. area (4), pak updatuj fw (1) a nakonec v normalnim menu uved box do tovarniho nastaveni - to by melo spravit pripadne anomalie
Ok tak to šlo ale bohužel sem zrejmně neprovedl zalohu pluginu takže mně nejde interní čtečka a nemužuje tam znova nahrat.burakov píše:Dík zejtra to prubnu.j3nda píše:si dej v boot menu format appl. area (4), pak updatuj fw (1) a nakonec v normalnim menu uved box do tovarniho nastaveni - to by melo spravit pripadne anomalie