Re: SATELITNÍ PŘIJÍMAČ vs. TELEVIZOR
Napsal: 24 lis 2011, 22:22
Dělám to tak, protože jsem amatér a dočetl jsem se, že Maz je nejlepší nástroj. Zítra nebo o víkendu až dorazím domů na to zkusím mrknout.
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=8754