Stránka 3 z 3
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 16:19
od visper
Všude je everyone a povoleno úplně všechno.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 16:53
od krokodill
U mě také - všechno povolené, guest povolen, spouštění win bez hesla, samozřejmě vypnuto sdílení chráněné heslem a ---- zase nic

A jak píšu, nejspíš je to nějakej divnej bug FW, nebo něco s přijímačem, protože asi ve dvou FW se box úplně lehce spojil s PC, bez jakýchkoliv nastavování. Jenom jsem v menu povolil sdílení, napsal IP adresu a bylo to. A po nahrátí nového FW jsem se tam už nedostal, ať jsem zkoušel, co jsem zkoušel. Uvidíme, jak s dalším FW

Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 17:24
od visper
Já nevím jestli je to problém fw, protože to heslo vyžadují win7. Mám tady taky telefon s windows mobile a přes síť se s ním dostanu do XP počítačů i do Azboxu, ale do těch zatracenejch win7 ani hov... Nejvíc mne dorazilo když jsem chtěl přenést certifikát elektronického podpisu z XP do win7. Nejde to. Certifikační autorita se k tomu postavila tak, že to není jejich problém ať si stěžujeme u Velkého Billa. Ale doporučují prográmek přes který se certifikát prožene a win7 ho potom zbaští. To se skutečně stalo, ale když jsem chtěl podepsat email, tak to napsalo že podpis sice vypadá jako pravý, ale někdo se pokoušel do něho zasahovat. Tak nevím...

Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 17:38
od cvoky007
este ma napadlo, skuste si vypnut na chvilu firewall vo windows
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 23 lis 2010, 18:03
od visper
cvoky007 píše:este ma napadlo, skuste si vypnut na chvilu firewall vo windows
I to už jsem zkoušel. :)
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 11 zář 2011, 19:01
od son68
takhle to dělám já.Otevřu centrum síťových připojení a sdílení.Síť nastavím na domácí síť-otevřu Zvolit možnosti domácí skupiny a sdílení-otevřu změnit rozšířená nastavení sdílení ... a tam zapnout zjišťování sítě,zapnout sdílení souborů a tiskáren,zapnout vysílání datového produ médií,povolit sdílení souborů pro zařízení používající 40bitové nebo 56bitové šifrování,vypnout sdílení chráněné heslem,povolit systému Windows spravovat připojení k domácí skupině (doporučeno).Uložím změny(jako správce) a je to celé a jede to-router getnet-pc windows 7 ultimate-az box elite-momentálně verze fw.0.9.5309,ale neměl jsem problém ani s předcházejícími fw.
Re: Propojení azbox elite s pc přes router
Napsal: 11 zář 2011, 21:18
od son68
ještě doplním pro úplnost:ovladač az box-zmáčknout modré tl.HOME-vybrat FILM-vybrat SÍŤ-bude se připojovat k síti-připojí se-no a pak si vybereš svůj pc-a je hotovo
