Stránka 7 z 7

Re: Konec platnosti a zápisy na kartu.

Napsal: 21 kvě 2011, 07:11
od burakov
Máj jí v uni čtečce.

Re: Konec platnosti a zápisy na kartu.

Napsal: 21 kvě 2011, 08:41
od j3nda
musis mit prepnuto na newcs, pak v pc zadat ipadresu azboxu:1001 a v nabidce vybrat subs
u ice karty to ale nefunguje

Re: Konec platnosti a zápisy na kartu.

Napsal: 21 kvě 2011, 08:44
od burakov
Dík za radu.