Stránka 1 z 1

Plugins velikost okna - je napůl mimo obrazovku

Napsal: 10 dub 2012, 18:33
od lukkkas123
Ahoj všem potřeboval bych poradit, jsem z toho už na prášky :)

Po nasitalování různých pluginů např BISS i , tak když jej spustím tak je na půl mimo obrazovku.
Mám to spojeno HDMI kabelem a v nastavení obrazu jsem zkoušel všechno možné

Zkusil jsem nahrát i firmware 4890 i poslední 5309 ale je to to stejné

Mohli byste mi poradit co to způsobuje jak to opravit ? Díky moc ....

Re: Plugins velikost okna - je napůl mimo obrazovku

Napsal: 10 dub 2012, 20:27
od lukkkas123
lukkkas123 píše:Ahoj všem potřeboval bych poradit, jsem z toho už na prášky :)

Po nasitalování různých pluginů např BISS i , tak když jej spustím tak je na půl mimo obrazovku.
Mám to spojeno HDMI kabelem a v nastavení obrazu jsem zkoušel všechno možné

Zkusil jsem nahrát i firmware 4890 i poslední 5309 ale je to to stejné

Mohli byste mi poradit co to způsobuje jak to opravit ? Díky moc ....

!!! To se nikoumu nestalo ?? Dělá mě to u dvou plaginů !