Plugins velikost okna - je napůl mimo obrazovku
Napsal: 10 dub 2012, 18:33
Ahoj všem potřeboval bych poradit, jsem z toho už na prášky :)
Po nasitalování různých pluginů např BISS i , tak když jej spustím tak je na půl mimo obrazovku.
Mám to spojeno HDMI kabelem a v nastavení obrazu jsem zkoušel všechno možné
Zkusil jsem nahrát i firmware 4890 i poslední 5309 ale je to to stejné
Mohli byste mi poradit co to způsobuje jak to opravit ? Díky moc ....
Po nasitalování různých pluginů např BISS i , tak když jej spustím tak je na půl mimo obrazovku.
Mám to spojeno HDMI kabelem a v nastavení obrazu jsem zkoušel všechno možné
Zkusil jsem nahrát i firmware 4890 i poslední 5309 ale je to to stejné
Mohli byste mi poradit co to způsobuje jak to opravit ? Díky moc ....