AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie
Napsal: 12 čer 2012, 07:29
nastal u mna zaujimavi problem
po natiahnuti noveho softu a nastaveni settingu
ako nastavenie jazyka,naladenie programov
a naslednom restarte u mna nastala zaujimavot
ze ked vyvolam menu na dialkovom
tak mi idu vsetky polozky z menu ako je polozka
Plugin,Browser,Foto atd. ale ani za boha
mi nechce spustit polozku Setting tato polozka
len preblikne logom AZ a vrati sa do polozky TV
je to velka haluz ... a chcel by som vediet ako s nou
vyjebabrat ... a posledny krot berem nahratie softu nanovo
dik za info :)
po natiahnuti noveho softu a nastaveni settingu
ako nastavenie jazyka,naladenie programov
a naslednom restarte u mna nastala zaujimavot
ze ked vyvolam menu na dialkovom
tak mi idu vsetky polozky z menu ako je polozka
Plugin,Browser,Foto atd. ale ani za boha
mi nechce spustit polozku Setting tato polozka
len preblikne logom AZ a vrati sa do polozky TV
je to velka haluz ... a chcel by som vediet ako s nou
vyjebabrat ... a posledny krot berem nahratie softu nanovo
dik za info :)