AZbox HD premium - UPC
Napsal: 13 čer 2012, 22:04
ma niekto rozbehnutu tuto kartu UPC - ICE v internej citacke
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=10565
vedel by si mi helfnut ako .. popripade poskytnut nejaky Cam co to rozbehneBeam píše:pokud je ICE, tak stejne jako CW kartu