Stránka 1 z 1

AZbox HD premium - UPC

Napsal: 13 čer 2012, 22:04
od kenny69
ma niekto rozbehnutu tuto kartu UPC - ICE v internej citacke

Re: AZbox HD premium - UPC

Napsal: 14 čer 2012, 15:04
od Beam
pokud je ICE, tak stejne jako CW kartu

Re: AZbox HD premium - UPC

Napsal: 14 čer 2012, 19:59
od kenny69
Beam píše:pokud je ICE, tak stejne jako CW kartu
vedel by si mi helfnut ako .. popripade poskytnut nejaky Cam co to rozbehne
toto STB moc nepoznam .. resp. s pluginovych STB som niekedy mimo ...
mam radsej Vu+ ci dreambox ... toto robim kamosovi ...

dik za help :)

Re: AZbox HD premium - UPC

Napsal: 15 čer 2012, 13:23
od Beam
Dej tam Enigmu2 a budem to mit jak Dreambox..