Stránka 1 z 1
Připojení wifi záloha
Napsal: 13 pro 2009, 06:24
od MAYER
Prisím o radu, dá se provést nějaká záloha nastavení wifi připojení k netu, tak abych nemusel vždy vše nastavovat znovu(wifi, statická adresa,IP Adresa,PCD síť,brána, DNS1,DNS2) po nahrátí nového FW přes USB postupem: format area, nahrátí FW, dAta resset,tovární nastavení? Po tomto postupu se mi vždy wifi připojení k netu zruší!!! DÍK!!!
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 13 pro 2009, 12:26
od libco
Myslím že tu o tom niekde písal monkus, ale kde? Hľadaj.

Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 13 pro 2009, 13:55
od visper
MAYER píše:Prisím o radu, dá se provést nějaká záloha nastavení wifi připojení k netu, tak abych nemusel vždy vše nastavovat znovu(wifi, statická adresa,IP Adresa,PCD síť,brána, DNS1,DNS2) po nahrátí nového FW přes USB postupem: format area, nahrátí FW, dAta resset,tovární nastavení? Po tomto postupu se mi vždy wifi připojení k netu zruší!!! DÍK!!!
Není lepší DHCP? Nastaví se to samo. Na routeru mám nastavenou rezervaci aby to přidělilo každému zařízení tu stejnou IP podle jeho MAC.
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 13 pro 2009, 20:36
od VTronik
MAYER píše:Prisím o radu, dá se provést nějaká záloha nastavení wifi připojení k netu, tak abych nemusel vždy vše nastavovat znovu(wifi, statická adresa,IP Adresa,PCD síť,brána, DNS1,DNS2) po nahrátí nového FW přes USB postupem: format area, nahrátí FW, dAta resset,tovární nastavení? Po tomto postupu se mi vždy wifi připojení k netu zruší!!! DÍK!!!
Monkus tools obsahují backup, který to zálohuje a zpět obnovuje. Aktuální verze je 1.6, kterou vyvěsil dnes v noci.
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 13 pro 2009, 21:06
od monkus
ano, inak je to v subore /DISK2/wpa_supplicant.conf
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 14 pro 2009, 07:40
od MAYER
monkus píše:ano, inak je to v subore /DISK2/wpa_supplicant.conf
Díky monkus!!!
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 15 pro 2009, 08:14
od j3nda
visper píše:MAYER píše:Prisím o radu, dá se provést nějaká záloha nastavení wifi připojení k netu, tak abych nemusel vždy vše nastavovat znovu(wifi, statická adresa,IP Adresa,PCD síť,brána, DNS1,DNS2) po nahrátí nového FW přes USB postupem: format area, nahrátí FW, dAta resset,tovární nastavení? Po tomto postupu se mi vždy wifi připojení k netu zruší!!! DÍK!!!
Není lepší DHCP? Nastaví se to samo. Na routeru mám nastavenou rezervaci aby to přidělilo každému zařízení tu stejnou IP podle jeho MAC.
a ono uz to funguje? me to pomoci dhcp pres wifi nikdy neslo, ale je fakt ze wifi jsem naposled provozoval na 2371, jdu to testnout
no zatim me to teda moc nepresvedcilo, signal to ukazuje 3 dilky ze 4 a presto se to skrz dhcp nespoji, pokud zadam parametry ruco, tak to de
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 15 pro 2009, 08:54
od libco
Podľa všetkého nemáš dobre nastavený wifi router.
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 15 pro 2009, 09:13
od j3nda
ale mam, notebook dostane adresu v poradku a filtr podle MAC mam ted vypnutej
budto je ta wifina tak mizerna, ze pres to dhcp packet neprojde a nebo nevim cim by to mohlo byt, pouzivam zabezpeceni wpa/aes
no wifi v AZ jsem uplne zavrhnul a natahnul k nemu kabel, tak me to az tak netrapi, spis jsem to chtel zase zkusit, kdyz se tu o tom psalo...
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 15 pro 2009, 09:42
od visper
Mě jde DHCP od začátku co to mám s každým fw. Ale je pravda že nepoužívám WEP ani WPA, jen filtrování MAC.
Re: Připojení wifi záloha
Napsal: 15 pro 2009, 10:09
od libco
Ja používam aj VEP a filtrovanie podľa MAC ale IP-čku dávam na všetko pevnú, to je už taký zvyk.
