Stránka 1 z 1

kupa noveho hd sat

Napsal: 24 pro 2009, 23:00
od emil01
chcel bi som si kupit nejaky hd sat mam teras showbox s 300 pozeral som sa už po nejakych a celkom sa mi pači azbox. neviem či nieje velmi zložity vie mi neekto poradit dik
-

Re: kupa noveho hd sat

Napsal: 25 pro 2009, 00:28
od 0ctopus
Tu je vlakno s podobnou tematikou: azbox hd ako rodinny prijimac.
(na fore najdes mnozstvo informacii, na zaklade coho sa vies rozhodnut)