kupa noveho hd sat
Napsal: 24 pro 2009, 23:00
chcel bi som si kupit nejaky hd sat mam teras showbox s 300 pozeral som sa už po nejakych a celkom sa mi pači azbox. neviem či nieje velmi zložity vie mi neekto poradit dik
-
-
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=4404