Stránka 1 z 1

jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 01 led 2010, 22:13
od bambule
nebyl by soubor list

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 01 led 2010, 22:21
od vikino
neviem ci je potrebne zakladat stale nove tema, ale prosim: s pomocou pluginu TechSat_AZK stiahnes do MultiCASu new_biss.key a pojde ti napr. KD Home a gigi.

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 11:10
od schmegea
gigi a KD home nejede na biss key. Na sledování KD home a gigi ti stačí multicas nebo mgcamd. Biss key jsou kódy, které využívají chyby kódování a tudíž běží vždy jen omezenou dobu. Občas jede něco na Hotbirdu atd.

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 11:27
od dempsey
BISS kódovanie je štandartné dlhodobé kódovanie. Zrejme myslíš DCW kľúče, ktoré sú odchytené pri takzvanej chybe v štandartnom kódovaní keď ostane visieť kryptovanie len na jednom ECM

KD Home ide v Nagra2

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 11:59
od schmegea
Omlouvám se za záměnu DCW za BISS.
Ale BISS key stejně k ničemu moc nevyužije. nejvíc programů ve francouzštině na 5W, dva na 13E.(fungujícíh dnes)
:51:

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 12:01
od dempsey
Dosť ich je v ruskom jazyku

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 13:22
od vikino
surovy multicas si vie vypocitat keys na gigi, to mi je jasne. Ale so surovym multicasom mi neslo KD-Home. Az ked som pouzil TechSat_AZK.

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 15:39
od j3nda
no to jo, ale stahnul se to i softcam.key pres ktery to jede

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 15:42
od vikino
tak potom ja pouzivam TechSat_AZK len pre KD Home cez MultiCAS.

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 19:11
od j3nda
tak to ho potom pouzivas zbytecne pac na KD se klice nemenili ani nepamatuju

Re: jake balíky kanalu na poslední multicas ?

Napsal: 02 led 2010, 19:21
od vikino
ved ano, no pri sucasnej frekvencii vychadzania novych multicas-ov ich tam nemusim zadavat rucne ale pouzivam plugin Techsat AZK, ktory stiahne aj aktualne na gigi.