Stránka 1 z 1

VFD

Napsal: 01 úno 2010, 17:39
od martinko66
Chcel by som sa opýtať ohľadom displeja na mojom Elite včera večer došlo k tomu že som nechtiac vytiahol prijímač zo zásuvky a po zapnutí displej ukazuje úplne bludy. Ako keby sa text posunul doprava skúšal som už všetko možne neviete mi poradiť? Kde by sa ten displej dal zreštartovať alebo opraviť? Box ide uplne normalne.
:118:

Re: VFD

Napsal: 01 úno 2010, 18:40
od visper
Pokud to ani po opětovném vypnutí a zapnutí ze sítě nenaběhne, tak přeinstalovat fw včetně formát app. area a továr. restartu.

Re: VFD

Napsal: 01 úno 2010, 19:19
od martinko66
Tak pomohla kompletka - firmware, tovarko. Dakujem. :115: