Stránka 1 z 2

MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 06 bře 2010, 16:39
od kixik
Ahoj,
mám takový problém s MaZ editorem. Stáhl jsem si settings CHANNEL.BAK zde na fóru. Když si seznam zedituji, a chci ho uložit do formátu "AZBox Channel Backup formát" aby se vytvořil nový BACKUP.BAK, Maz editor zahlásí chybu "Cannot open file C:\Users\User\AppData\Local\Temp\DISK2\." Čemu nerozumím je, proč potřebuje lézt do user settings, a co mu chybí. Když uložím normálně, vytvoří se veškeré .dat soubory (all_channels, antena_list, DVBS)
Mám Win7 64-bit.
Díky za radu

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 06 bře 2010, 17:42
od visper
To nevím. V XP to normálně vytvoří soubor CHANNEL.bak do adresáře který si zvolím.

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 06 bře 2010, 21:11
od kixik
Zkusim to teda prepnout do compatibility modu, nebo to udelam ve vmware. Diky za info

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 06 bře 2010, 21:18
od frcko73
win7 32bit ide vsetko ok........

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 07 bře 2010, 11:42
od mikin68
Ja to same win7 32bit naprosto bez problemu

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 07 bře 2010, 13:18
od kixik
Bude to těma 64-bit v XP 32-bit to slo bez problémů

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 07 bře 2010, 17:13
od cvoky007
w7 64bit

v pohode ulozi do adresara ktory vyberiem

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 09 bře 2010, 22:43
od theruck
kixik píše:Ahoj,
mám takový problém s MaZ editorem. Stáhl jsem si settings CHANNEL.BAK zde na fóru. Když si seznam zedituji, a chci ho uložit do formátu "AZBox Channel Backup formát" aby se vytvořil nový BACKUP.BAK, Maz editor zahlásí chybu "Cannot open file C:\Users\User\AppData\Local\Temp\DISK2\." Čemu nerozumím je, proč potřebuje lézt do user settings, a co mu chybí. Když uložím normálně, vytvoří se veškeré .dat soubory (all_channels, antena_list, DVBS)
Mám Win7 64-bit.
Díky za radu
do toho adresara si vytvara docasne subory. tak si ten adresar vytvor on ti to tam potom ulozi

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 26 dub 2010, 23:02
od Fanys02
Za nic na světě se mi nedaří spojit se s AZBoxem skrze MaZ spojit ve Windows 7 HP. Skrze Win XP na druhém notebooku bez problémů. Vypnul jsem antivir, firewall a nic. Zkoušel jsem i kompatibilitu měnit. Neřešil jste to také někdo?

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 27 dub 2010, 13:04
od theruck
pri prvom pokus eopripojenie vyskoci firewall hlaska tak skus alt+tab ci nemas skryte to okno

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 27 dub 2010, 20:16
od Fanys02
Děkuji Ti, ale toto jsem už řešil a povolil firewall. Dokonce jsem ji i úplně vypnul. Bohužel nic:o(

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 27 dub 2010, 21:00
od cvoky007
a funguje ti z w7 telnet alebo ftp na azbox, popripade acc ? firewall mas v stave disabled (neviem ako je to cz, mam en verziu w7) a restartovany pocitac ? aku mas verziu mazu ?

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 27 dub 2010, 22:29
od Fanys02
Co se týče verze Maz, dělají mi to všechny včetně té nejnovější. je to divné. A nejde mi se ani podívat třeba na zápisy, když do prohlížeče zadám adresu azboxu. U XP vše O.K. Myslím, že to bude jen v nějakém nastavení, ale nevím v jakém :(

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 28 dub 2010, 23:36
od Norbi44
theruck píše:
kixik píše:Ahoj,
mám takový problém s MaZ editorem. Stáhl jsem si settings CHANNEL.BAK zde na fóru. Když si seznam zedituji, a chci ho uložit do formátu "AZBox Channel Backup formát" aby se vytvořil nový BACKUP.BAK, Maz editor zahlásí chybu "Cannot open file C:\Users\User\AppData\Local\Temp\DISK2\." Čemu nerozumím je, proč potřebuje lézt do user settings, a co mu chybí. Když uložím normálně, vytvoří se veškeré .dat soubory (all_channels, antena_list, DVBS)
Mám Win7 64-bit.
Díky za radu
do toho adresara si vytvara docasne subory. tak si ten adresar vytvor on ti to tam potom ulozi
Neulozi, ani mne to nejde. Adresar je pritom vytvoreny. Mam Vistu 32bit

Re: MaZ - nelze uložit kanálový list

Napsal: 29 dub 2010, 08:36
od skopecant
Me to delalo, pokud jsem mel otevrene ftp ci telnet pripojeni mimo Maz, nebo pokud byl Maz pusten vickrat, docela dlouho nabiha a ta druha ci treti instance neni videt na liste ale pouze v task manageru.. Po restartu a opravdovem spusteni programu pouze jednou funguje, navic verze 3.0 mnohem lepe. I kdyz porad se mi nedari provest rezervaci nahravani a musim to resit pres webinterface coz je na dost dlouho, nebo nekdo nejake reseni jak resit rezervace na dalku?