UPC x Skylink x sdílení x irtedo...rozdíl
Napsal: 15 črc 2010, 02:42
rád bych se zeptal...jako laik....souvisí nějak problém irtedo...ted i do budoucna ...nejak s tím jestli mám kartu skylink nebo ...třeba upc...a nebo je to úplně šumák?
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=5673