Stránka 1 z 1
Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 24 lis 2010, 12:24
od ctirous
Prosím o radu. Koupil jsem nový Azbox elite a nemůžu se na něj dostat v síti. Mám starší AZpremium a tam mám jméno root a heslo Azbox. Když to ale takhle zadám, tak mi to hodí login incorrect. Díky za odpověď.
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 24 lis 2010, 13:09
od shibal
Nemá být to heslo náhodou celé malými písmeny?
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 24 lis 2010, 19:44
od schmegea
root
azbox
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 24 lis 2010, 22:32
od ctirous
dík za radu, ale furt nic.
Telnet se na chvíli rozeběhne - connecting to 10.0..... za chvíli connected a hned nato ***server has closed***
ftýpko ani neblikne
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 25 lis 2010, 08:53
od visper
ctirous píše:dík za radu, ale furt nic.
Telnet se na chvíli rozeběhne - connecting to 10.0..... za chvíli connected a hned nato ***server has closed***
ftýpko ani neblikne
Asi hloupý dotaz ale máš to povoleno v menu Azboxu?
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 22 říj 2011, 12:02
od prying
Mám stejný problém. Ale protože jsem amatér, tak budu muset sehnat manuál nebo nejlépe PC odborníka.
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 23 říj 2011, 14:18
od olaf
A máš na přijímači kromě ftp zapnutý i telnet? Mně to bez něj také nešlo.
Re: Jaké jméno a heslo pro připojení v Maz?
Napsal: 27 říj 2011, 12:42
od prying
Nebyl, díky. Už to chodí. Akorát MaZ poměrně často přestává odpovídat a nereaguje.