Stránka 1 z 2
Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 17:46
od adams
Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 18:04
od johny_sk
adams píše:Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.
tak asi normalne neprebehol, please noch einmall bitte new fw.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 18:10
od adams
To jsem dělal,stále totéž...
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 18:34
od visper
Jestli je to premium, tak zkus odpojit hardisk.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 18:47
od adams
HDD u toho není...
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 20:00
od Fishburn
Naformátuj znovu Flash na fat 32 a nahraj nový FW (patch.bin)
a opakuj celou Aktualizaci znovu
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 27 bře 2011, 20:53
od johny_sk
uz sa tu niekolkokrat pisalo, pozor na priponu .bin (vo win je skryta), aby si nemal patch.bin.bin, (predpokladam, ze je to jasne), lebo to nepojde.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 28 bře 2011, 13:34
od adams
Vše jsem dělal,jak je tu popsáno,výsledek stejný.Po loading zhasne display a černá obrazovka,nereaguje DO.Dostanu se jen do boot menu,ale po nahrání fw je to stejný.Tak to asi zkusím ještě jednou,snad AZ není dead...
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 28 bře 2011, 15:32
od adams
Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 28 bře 2011, 19:20
od johny_sk
adams píše:Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.
s tym musis pocitat aj v buducnosti, mne sa napr. podaril faa az na siedmy pokus

Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 30 bře 2011, 12:28
od cicolably
pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 09 kvě 2011, 09:38
od burakov
cicolably píše:pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou
Možná hloupá otázka kde najdu v menu boot menu jsem začátečník.Dík za odpověd
AZBOX ELITE HD.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 09 kvě 2011, 10:42
od j3nda
kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 09 kvě 2011, 11:09
od burakov
j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.
Re: Upgrade fw-průser
Napsal: 09 kvě 2011, 18:58
od burakov
burakov píše:j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.
OK Dík moc šlo to bez problému akorát když najedu do menu nastavení tak se mně nezobrazí jaká je tam verze fw ale ugradloseto.