Stránka 1 z 1

problem s interni cteckou

Napsal: 27 bře 2011, 23:47
od simami
zdravím.. mel jsem nasdílenou doma mezi přijímači bílou sky kartu... teď jsem tam strčil starou gital (cslink) kartu ale nechce ni ji interní čtečka přečíst - jede jen v CI modulu nebo při použití MultiCASu. prý se něco nastavuje v mgcamd v ignorelistu, ale nevím co?
poradí někdo?
díky

Re: problem s interni cteckou

Napsal: 28 bře 2011, 08:15
od kapitan.iglo
Ahoj. Zkontroluju si skutečně nastavení ignore.list a priority.list. Oba jsou v adresáři /PLUGINS/OpenXCAS/mgcamd. Dostupné třeba přes FTP. Z ignore.list odstraň 0D0F (CSLink) a naopak tam doplň 0D03 (Skylink - Cryptoworks), nebo 0D07 (Skylink - Cryptoworks). Podle CAIDu tvojí Skylink karty. Do priority.list si doplň 0D0F a odstraň 0D03, nebo 0D07. Pokud kecám, tak mě někdo opravte. :89:

Re: problem s interni cteckou

Napsal: 28 bře 2011, 16:07
od simami
no.. tak nějak to právě že mám. mám zálohu pluginu od dempseyho. podle caidu by měly být v priority - gital (0d0f) a skylink (0d03) povolené - obě povolené snad nevadí ne? v ignore není ani jedna z nich "zakázaná"
mám pravdu že gital má 0d0f caid ne?
v ignore:
#fix for some german cable channels
X: { 18 31 }
X: { 17 22 }
X: { 17 02 }
X: { 09 8E }
X: { 0D 70 }

a v priority:
V: { 02 07 10 }
# X: { 0D 70 } #Skylink modra karta
X: { 0D 0F } #gital (cslink) karta
X: { 0D 03 } #Skylink biela karta

# pre nepouzivane karty je potrebne pred zaznam pridat #



// tak jsem to nakonec rozchodil... dal sem tam svoji starou zálohu pluginu a z ničeho nic se to rozjelo.. od té doby jsem sice do nastaveni pluginů nevrtal tak neví, ale jede to....