ICE karta v licencovanem irdeto modulu
Napsal: 09 kvě 2011, 15:09
Mam jeden lama dotaz, tak to radsi dam sem. V azboxu mam ice kartu a potrebuji s ni otestovat irdeto prijimac...
Neprovede mi to neco nehezkeho s tou kartou, kdyz ji tam vlozim? Bojim se, aby se treba nenavratne neprepla na irdeto, coz by se mi teda vubec nelibilo nebo neprosel nejaky nehezky patch od skylinku
Zatim jsem to nezkousel, tak ze radsi napred ptam
Neprovede mi to neco nehezkeho s tou kartou, kdyz ji tam vlozim? Bojim se, aby se treba nenavratne neprepla na irdeto, coz by se mi teda vubec nelibilo nebo neprosel nejaky nehezky patch od skylinku
Zatim jsem to nezkousel, tak ze radsi napred ptam