Stránka 1 z 1

pomoc o radu

Napsal: 28 kvě 2011, 20:11
od cembrli
som úplný nováčik,z toho čítania som úplne blbec potreboval by som soft,ktorý by nesekal,stále seká pri českých programov,mam tam zálohy od dempsyho každy jeden plugin seká,ked je aktívny multicas,čo tým alebo potrboval by som odborníka,ktorý by mi to spravil.AZ boxom sa dajú robit veci,ale čo stým keď to neviem,poradte mi.Môžem dať t.č. do súkromných správ. Ďakujem

Re: pomoc o radu

Napsal: 30 kvě 2011, 14:32
od paleaaro
Najlepsie fw: 4466, 4890
Aku mas kartu?
Pouzivaj mgcamd a newcs s Dempsyho zalohy, multicas deaktivuj

Re: pomoc o radu

Napsal: 30 kvě 2011, 16:01
od cembrli
mám kartu skylink aj cslink,ale vyskúšam.Ďakujem

Re: pomoc o radu

Napsal: 01 srp 2011, 11:21
od azpeto
ahoj , prosim podarilo sa vyriesit to sekanie ? tnx Peter

Re: pomoc o radu

Napsal: 02 srp 2011, 13:01
od Blackfire
paleaaro píše:Najlepsie fw: 4466, 4890
Aku mas kartu?
Pouzivaj mgcamd a newcs s Dempsyho zalohy, multicas deaktivuj

Presne tak, soft, kľudne aj nový 5306, mgcamd a newcs bez zápisov a nesekne ti na 100 %. Ja už používam ja nový multicas s vypnutými zápismy a ide takisto bez zásekov a aj nahráva.